PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695372}
5,8 460
ocen
5,8 10 1 460
Miss Zombie
powrót do forum filmu Miss Zombie

Jestem przyjemnie rozczarowana. Spodziewałam się jakiejś krwawej jatki z biegającymi zombie a tu całkiem przyjemy dramat, trochę post-apokaliptyczny wg mnie.
Przez pół filmu postrzegałam główną bohaterkę jak osobę upośledzoną, krzywdzoną przez otoczenie - było mi jej autentycznie żal. Jak w końcówce pokazali, jaka była wcześniej to już w ogóle...

Rażą mnie jednak nielogiczności:
- czemu nie dali jej szczotki na kiju? ;)
- czemu mieszkała kawałek od gospodarzy a nie obok?
- gwałciciele nie bali się zarażenia?
- matka ma męża lekarza, ale żeby pomóc synowi przyprowadza zombie?

Poza tym nie mam uwag. Film ma niesamowity ciężki klimat.

ocenił(a) film na 7
Asiczek11

Mnie rownież ten film rozczarował, oczywiście w sensie pozytywnym.Spodziewałem się czegoś zupełnie innego - kolejnego zombie movie, tyle że w wersji japońskiej.A tu proszę - naprawdę dobry dramat psychologiczny.I ten klimat!Atmosfera w tym filmie jest ciężka jak ołów i gęsta jak smoła.Rownież zauważyłem całą masę nieścisłości, ale raczej można na to przymknąć oko.Film broni się znakomicie. ;)

ocenił(a) film na 7
Savathus666

Jaka tam gesta, smialem sie do rozpuku:)

ocenił(a) film na 5
Asiczek11

Nie można być przyjemnie rozczarowanym, to błąd językowy. Co do filmu: to jest melodramat, a ostatnia scena przekreśla moralitetowe odczytywanie tego filmu. Zadaję sobie pytanie: czemu Japończycy (i pokrewne im nacje) grają jak podłączeni do prądu?

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Zajebista groteska, to styl rozpoznawczy tego rezysera. Krzypur osmieszyl sie swa ocena, bez obrazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones