PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695372}
5,8 460
ocen
5,8 10 1 460
Miss Zombie
powrót do forum filmu Miss Zombie

chcąc dowiedzieć się czegoś o filmie,o którym nic nie wiem. Myślałem,że taki portal umożliwi mi poznanie streszczenia fabuły,no ale po raz kolejny tak nie jest...

ocenił(a) film na 10
gjapmg1

skandal, wstawiają film na torenty a na filmweb nic nie ma, o mój boże, tak nie może być, i to już nie jest po raz pierwszy

Dedpul

Nie wiem czy wiecie, ale Filmweb mogą też współtworzyć użytkownicy!!! W miejscu opisu filmu można napisać recenzję dla innych, i przy okazji zabłysnąć zdolnościami w pisaniu recenzji. Tak czy siak, ja zawsze przy wyborze filmu do obejrzenia kieruje się opiniami innych użytkowników, a nie oceną filmu czy recenzją. Chociaż oceny wystawiają użytkownicy, więc jak widzę słabą notę to wiem, że komentarze nie będą zapewne też pozytywne.

Aachenboy

oczywiście masz rację,ale jednak chciałbym coś wiedzieć o filmie zanim go obejrzę,żeby nie marnować być może niepotrzebnie czasu...ot taka wygoda

ocenił(a) film na 8
Aachenboy

Niektóre filmy niesłusznie mają niskie noty i ja się nimi absolutnie nie kieruję, chyba że film ma poniżej 3,5 to już można sądzić, że coś jest nie tak.

Dedpul

po co z tym bogiem tu wyjeżdżasz?jak masz głupio i ironicznie odpisywać to nie odpisuj w cale

ocenił(a) film na 6
gjapmg1

w calu?

ocenił(a) film na 7
Dedpul

He he, niezłe.
Reszta nie załapała.

martens71

Pewnie tylko ty załapałeś.

ocenił(a) film na 10
gjapmg1

Siema jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Po tytule spodziewałem się jakiegoś odjechanej komedji-gore w stylu "Tokijskiej policji" czy "Robo gejszy" :). A mimo że dostałem zupełnie coś innego, to przynajmniej dla mnie nie jest to stracony czas. Coś jak dramat z kozackimi zdjęciami. Z wykorzystaniem ogranego do bólu motywu zombi, na całkiem nowy sposób. Więc zdecydowanie polecam.
pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones