PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021869}
6,5 5 502
oceny
6,5 10 1 5502
5,9 10
ocen krytyków
Missing
powrót do forum filmu Missing

Ten jakby film to jakieś nieporozumienie. To nie jest właściwie film to jest relacja z komputera. Głównym bohaterem tutaj jest komputer, internet, apki, zdjęcia i dialogi prowadzone na ekranie. Cholernie irytujące i nie da się tego oglądać. Żadnej akcji, bo czegoś rozgrywającego się na ekranie komputera nie można nazwać fabuła i akcją filmu. Gniot najgorszej klasy. Gdyby rozgrywał się normalnie, mógłby być nawet ciekawy. Twórcy chcieli być oryginalni w dobie cyborgów komputerowych, ale wyszedł naprawdę wielki szajs.

ocenił(a) film na 8
izamink

ok boomer :)

sobanek

ok stulejarz

ocenił(a) film na 8
b_sobkowiak30

ok adwokat diabla ;P

sobanek

Oj zapiekło, że wystawił niższą ocenę niż ty.

ocenił(a) film na 8
buterfly

chyba Ciebie i nie wnikam dlaczego, twoje preferencje seksualne mnie nie interesuja XD

ocenił(a) film na 8
buterfly

i wystawila nie wystawil ;P

sobanek

Zapiekło = Zabolało. Kosmate myśli krążą w Pani głowie :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

nie ogarniasz... Pani to autorka wątku, ja raczej nie Pani XD zresztą nudzi mnie to odbijanie piłeczki już...

sobanek

Faktycznie skupiłem się na treści, nie zauważając, że nick jest kobiecy. Nie mniej każdy ma prawo do swojego zdania, nie trzeba używać obcych słów, które mają uwodnić, że tylko jedna strona ma racje.

ocenił(a) film na 8
buterfly

plonk

sobanek

Dzięki, że potwierdziłeś to, co napisałem wyżej :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

sprawdz sobie w internetach co to znaczy plonk... koniec dyskusji.

sobanek

Wyobraź sobie, że sprawdziłem. Nie wiem, dlaczego wyszedłeś z założenia, że tego nie zrobiłem. Moje sedno wypowiedzi pozostaje bez zmian, nie potrzebnie używasz obcych słów, które mają udowodnić, że masz racje.

ocenił(a) film na 8
izamink

Na tym polega ten film dzbanie, ale najwyraźniej za ciężki dla odbiorcy szybkich i wściekłych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones