PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832304}
7,1 24 279
ocen
7,1 10 1 24279
6,9 37
ocen krytyków
Mission: Impossible Dead Reckoning Part One
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

Film się potwornie dłużył. Wszystko podane na tacy. Na początku mówią i pokazują kto jest kto, a dalej klasyczne gonienie króliczka. Żadnych twistow, plotów, intryg, tajemnic, zagadek. Nic. Ci źli, Ci dobrzy, Tom Cruise biegnie, jeździ, skacze i walczy, a końcówka w i na pociągu.... Serio? Nie można było wymyślić czegoś bardziej ambitnego? Mieliśmy to już w PIERWSZEJ części, tyle że ciekawsze. Fabularnie kilkudniowa buła. Akcja skoku pokazywana pierdyliard razy gdzie się tylko da, zresztą na tej akcji leciała całą promocja filmu. Nic mnie nie zaskoczyło, nie zaciekawiło ani nie rozbawiło. Generalnie mocny średniak, chyba najnudniejsza ze wszystkich części.

ocenił(a) film na 5
Yebac

Zgadzam się całkowicie. Tomek cały czas biega. Film, jak dla mnie, przegadany (więcej gadania niż akcji). Byliśmy w trzech w kinie - wszyscy mamy to samo zdanie o tej odsłonie MI.

Yebac

A ja mam trochę inny problem z tym filmem. Generalnie mi się podobało, bardzo fajna główna kobieca bohaterka. A jednak wszystkie poprzednie odsłony serii wydawały się posiadać więcej tożsamości. Wszystko to co było w tych filmach należało do tych właśnie filmów a tutaj nie. I to jest bardzo dziwne, że nikt tego nie widzi. Przecież relacja pomiędzy Ethanem a Grace jest żywcem zgapiona z "Uncharted" jeśli chodzi o bohaterów. I najlepsze jest to, że tam też jest zdaje się jakiś klucz. Milcząca morderczyni Paris to niemal kalka postaci Katyi z "Die Hard With A Vengeance". Wątek postaci policjantów, którzy ścigają swojego kumpla po to tylko aby w odpowiednim momencie przekonać się, że nie powinni go ścigać tylko stanąć po jego stronie został już tak przemielony przez tuziny amerykańskich akcyjniaków, że chce się tylko wzruszyć ramionami. Zdecydowanie najgorsza część cyklu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones