PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832304}
7,1 24 205
ocen
7,1 10 1 24205
6,9 36
ocen krytyków
Mission: Impossible Dead Reckoning Part One
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One
Kokainowy_Joe

jak nie wyleci na montażu ;]

bambosze_babuni

Nie wyleciał. I ponoć jest na początkowej scenie. Spełnił marzenie i super, ponoć bardzo się starał o rolę w MI, niestety z Tomkiem nie będą razem na ekranie.

sztohas

Faktycznie. Znalazłem też takie info:

"[Dorociński] pojawił się na ekranie już w pierwszej scenie filmu. Zagrał kapitana okrętu podwodnego Sewastopol, dryfującego na Morzu Beringa. Sceny sugerowały, że jego wątek powróci i będzie bardzo istotny dla drugiej części produkcji. Ujęcia z Polakiem na ekranie trwały około siedmiu minut i na tym występ Dorocińskiego w światowym hicie się skończył. Aż do napisów końcowych polski aktor nie powraca na ekran. Jednak Dorociński zaznaczył podczas uroczystej premiery, że zobaczymy go także w kolejnej części".

Super, czekam ;]

ocenił(a) film na 6
sztohas

Nie chcę spoilować (byłem dzisiaj na premierze) i jest w początkowej scenie. Pod montażowe nożyce nie poszedł, no bo cóż... jak wspomniałem, nie będę pisał spoilerów, ale bez tej sceny film by nie miał sensu, bo ustanawia w zasadzie podstawy całego głównego wątku :)

ocenił(a) film na 8
sztohas

nie wyleciał bo go pokrywa lodowa zatrzymała :)
W tym wypadku dosadnie brzmi stwierdzenie "wykorzystał swoje pięć minut"

ocenił(a) film na 8
Kokainowy_Joe

Trochę rozczarowanie ta rola, no bo po 5 minutach filmu nie żyje, no i przez cały czas tylko takie randomowe teksty sterowania łodzią podwodną wykrzykuje, nic fajnego nie robi, no ale na pewno jest to sukces tak czy inaczej.

ocenił(a) film na 7
RipRoy

Ale za to rozgrywa ostatni gambit królowej (pojawiają się szachy) i to na własnej łodzi podwodnej ; )

Kokainowy_Joe

Reakcja całej sali na jego pojawienie się: o!
Reakcja na długość czasu antenowego: o...

Kokainowy_Joe

Ktos musi grac ruskich, skoro ruscy przez chwile nie moga.

ocenił(a) film na 4
Kokainowy_Joe

zagrał 5 minut nasz bohater w hollywood z tomem ahahahah

ocenił(a) film na 8
shadow87

A Hayley Atwell wygląda jakby od czasu "Snu Kasandry" Woody Allena zestarzała się o... 10 minut:-)


https://www.filmweb.pl/film/Sen+Kasandry-2007-321622

ocenił(a) film na 8
Kokainowy_Joe

A to nie jedyny polski akcent (jest ich kilka, nie będę zdradzać:),
ale pan Marcin Dorociński jest po prostu świetny. Bez cienia fałszu. Bez kompleksów. Trzyma poziom hollywoodzkiej ekstraklasy.

ocenił(a) film na 7
Kokainowy_Joe

Nie rozumiem narzekaczy. Był krótko na antenie bo dokładnie taką miał rolę do odegrania - co uczynił bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones