PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 331
ocen
6,8 10 1 75331
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Czy jakiś wtajemniczony użytkownik filmwebu, który oglądał 2gą i 3cią część MI mógłby mi powiedzieć, co się stało z Nyah? Wkurzył mnie brak jakiegokolwiek odwołania do niej w MI3 (chyba, że coś przegapiłam, jeśli tak, to poprawcie). No rozumiem, że Cruise nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet, no ale tak "wielka miłość" itd, a w kolejnej części już inna kobieta, mało tego - ślub, i kompletnie nic na temat, co się stało z Nyah i z tym związkiem.. jak dla mnie to irytujące.

ocenił(a) film na 8
ladyalchemist

też mnie to zastanawia

ocenił(a) film na 8
ladyalchemist

"Thandie Newton zaoferowano ponownie zagranie Nyah Nordoff Hall, ale odrzuciła propozycję ponieważ postanowiła spędzić ten czas z rodziną. Więc postać została zmieniona na Leah Quint którą miała zagrać Carrie-Anne Moss. Jednak kiedy reżyserię filmu przejął J.J. Abrams całkowicie wykreślono tą postać ze scenariusza. " cytat z ciekawostek

ocenił(a) film na 6
ekamina

Dzięki za info :) Mogli chociaż dać o Nyah jakąś wzmiankę w III części, choćby w dialogach między Huntem a jego dobrym czarnoskórym kolegą..

ladyalchemist

myślę, że trójka się całkowicie odcina od elementów z dwójki i się nie dziwie. dwójka była najgorszą częścią a trójka jest najlepszą.
dwójka a trójka to niebo a ziemia. myślę że ta zmiana Nyah na Julię zrobiła z Hunta postać bardziej "z krwi i kości" (w granicach "realizmu" serii rzecz jasna)

Pozdrawiam
http://juliansdrob.blogspot.com

ocenił(a) film na 6
Megido

Mi osobiście najlepiej podobała się jedynka ;) Pierwsze MI, pierwszy raz użyte gadżety (np. maska), świetna scena w strzeżonym pomieszczeniu z komputerem z tamtą listą. Przede wszystkim najbardziej podobała mi się atmosfera zagrożenia od samego początku... I już na początku filmu wszystko się "wali"(swoiste zaskoczenie niepowodzeniem operacji, dobry zwrot akcji), a Hunt zostaje sam. Wydaje mi się, że w żadnej kolejnej części "nie było tak źle", Hunt nie był w gorszej sytuacji, a przynajmniej wtedy nie sprawiał jeszcze wrażenia nieśmiertelnego superbohatera. Co prawda trójka pod pewnymi względami przejmuje te elementy - początkowa scena będąca zapowiedzią, do czego doprowadzą Hunta jego działania, bomby w głowach, sobowtór, i cała końcowa akcja z żoną. Trójka dobra, ale dla mnie nie przebija jedynki.

To Twój blog? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones