PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 331
ocen
6,8 10 1 75331
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Powtarzam wszystkie części i zastanawiam się która lepsza?? Hmm - wszystkie super. Tomowi trzeba przyznać, że gra jak marzenie, scenariusz rewelka , reżyseria również,że o efektach nie wspomnę - fantastyczne kino akcji.
Jak mam szukać minusów to może Julia (żona Hunta ) zbyt łatwo i szybko nauczyła się obsługi pistoletu , że o pokonywaniu wyszkolonych agentów nie wspomnę .

majciex

Zabrałem sie w końcu za Mission imposible 2. Dwa oczka niżej jak świetna jedynka. Większość filmu świetna ale końcówka....No nie wierzę! Rozpędzone motory do powiedzmy setki i dwóch
dwóch facetów wyskoczyło w powietrze zderzając się ze sobą i nic....K...a to przy czołówce ciało na ciało daje jakieś 200 na godzinę a im nic i jeszcze kilkanaście metrów spadli i się bili 10 minut!
Nie cierpię takich absurdów
I jeszcze tępy Hunt.......zależy mu na czasie....może dźgnąć typa nożem i zakończyć to podać dziewczynie lek....Ale nieee odkłada nóż i leją się kolejne cenne minuty by w końcu i tak gościa zabić GDZIE TU LOGIKA?!
I Jeszcze jedna bzdura przez którą zabrałem ocenie oczko
Facet ma gościa na muszce.....I ciągnie za spust wolniej niż Hunt rzuca lek murzynowi, podrzuca broń stopą z ziemi, łapie ją, obraca się i strzela do niego... TAMTEN MÓGŁ TYLKO ZA SPUST POCIĄGNĄĆ
Jakby nie ostatnie 15 minut filmu dałbym 8 a tak 6
Zaczynam trójkę jak będzie znowu tyle bzdur to odpuszcze wszystkie pozostałe Mission imposible a chciałem nadrobić bo widziałem tylko jedynke i to dawno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones