PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 287
ocen
6,8 10 1 75287
7,2 20
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Film zejafajny... Tylko dlaczego nie wiadomo czym jest Królicz Łapka ??? Jeśli ktoś wie niech napisze...

ocenił(a) film na 8
ek0n0m86

Dowiemy się zapewne w czwartej części ;D

ocenił(a) film na 8
ek0n0m86

A scena z reanimacją i tak jest fajna! ;)

ocenił(a) film na 6
freitag20

Tylko nie uważasz, że ta scena jest trochę przesadzona? ;)

ocenił(a) film na 2
ek0n0m86

jest szansa że sie tego nie dowiemy i powiem tak całe szczęście bojakwidać eatan się wycofał wieć 4 niepowstanie i całe szczęście

ocenił(a) film na 9
Pomidor

Królicza łapka to najprostsze na świecie doom's day device i nie jest kompletnie istotne co to takiego. Bardzo mi się ten patent podobał.
A scena z reanimacją jest spoko, poza motywem, że oczywiście najlepszy efekt przynosci bezładne walenie w klate :P
Ale to dla potrzeb dramatyzacji, tymczasem nic nie widzę złego w reanimowaniu kogoś przez lekarkę...

ocenił(a) film na 8
Negative

Reanimacja wcale nie jest przesadzona. Walenie w klate piescia to jeden ze sposobow pobudzania serca, gdy ten standardowy 15/2 nie dziala. Zajrzyjcie do podrecznika od PO.

ek0n0m86

Mi również spodobał się pomysł z Króliczą Łapką. Takie niedopowiedzenie jest wyjątkowo zręczne i pozwala rozwinąć wyobraźnię ;).

cderfv

Mnie bardzo spodobało się, że nie było pokazane jak Cruise kradnie Króliczą Łapkę, tylko już z nią wyskakuje przez okno wieżowca. Zmiana perspektywy była bardzo trafna.

ek0n0m86

Scenę z reanimacją J.J. Abrams beszczelnie skopiował ze swojego własnego serialu LOST :) A mianowicie z odcinka 1x11 "All the Best Cowboys Have Daddy Issues", gdzie Jack w identyczny sposób reanimował Charliego. IMO w Loście reanimacja była o wiele dramatyczniejsza, aż mi się łezka w oku zakręciła ;) A tak poza tym w M:I 3 można było się doszukać jeszcze kilku innych scen i chwytów, które Abrams wykorzystał wcześniej w swoich serialach. Kto oglądał Alias i LOST będzie wiedział :)

wonchacz

a po co Ci wiedziec czym była ta łapka? dobrze abrams zrobił ze nie wymyslał jakis pierdół jak w wiekszosci sensacji... o zagładzie swiata itp

ek0n0m86

Po dłuższym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że Królicza Łapka to najprawdopodobnie antymateria. ;)

ocenił(a) film na 9
cderfv

A ja uważam, że to projekt nowej konstytucji UE...

ocenił(a) film na 9
ek0n0m86

antymateria napewno nie-przeczytaj "Anioły i Demony" Dana Browna to zrozumiesz czemu...wg mnie Królicza Łapka to nic innego jak broń chemiczna bądź biologiczna. W pewnej scenie było widać na pojemniku napis BIOHAZARD-znaczy on nie co innego jak jakąś skażoną substancję, z którą trzeba się obchodzić delikatnie. Zapewne dzięki tej broni masowego rażenia Owen Davian chciał zniszczyć lub podbić świat ;)

Qbaz

królicza łapka to symbol, cos w rodzaju X, pod ktorego mozna podstawic dowolna bron masowej zaglrady... idiotyczny temat imo ;o

ocenił(a) film na 7
strangerek

Wszyscy się mylicie - to była nowa piosenka Mandaryny!!!

Qbaz

@QBaz wydaje mi się, że tym symbolem oznacza się zagrożenie biologiczne, ale chemiczne już nie. To zawężałoby liczbę możliwości

ek0n0m86

to nie była żadna broń atomowa ani piosenka mandaryny :) tylko ucięta łapa królika, jak sama nazwa wskazuje, ten królik został zjedzony ale zostawili tylko jego łapę, głupota tyle hałasu o łapę królika :) a tak na marginesie to film przereklamowany, bardziej polecam Bad Boys 2 lub Transporter 2

Husky84

Bad Boys 2 to jeszcze mogę zrozumieć ale takiej szmiry i bajeczki jak Transporter 2 to nie bardzo.Bo takiej bajeczki w postaci filmu fabularnego to dawno nie widziałem.No chyba, że latająca taksóweczka w TaXi 2

ocenił(a) film na 8
ek0n0m86

Króliczą łapką jest tak na prawdę Giertych na stanowisku Ministra Edukacji ;)

ocenił(a) film na 6
freitag20

No tak... w takim razie zgadzam się, że Łapka może zniszczyć świat :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones