PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655048}
6,9 74 902
oceny
6,9 10 1 74902
6,9 22
oceny krytyków
Mission: Impossible Rogue Nation
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Rogue Nation

Iść?

użytkownik usunięty

Fabuła jest mocno powiązana z poprzednimi częściami? Nie widziałem poprzednich filmów i zastanawiam się, czy jest sens iść? Ktoś pomoże? :)

ocenił(a) film na 9

Warto sobie obejrzeć przedtem czwartą część (http://www.filmweb.pl/film/Mission%3A+Impossible+-+Ghost+Protocol-2011-483087) poza faktem że jest to bdb film to występuje tam paru bohaterów którzy będą w "Rogue Nation", ale myślę że nawet bez tego zorientujesz się o co chodzi w tej części i odpowiadając na pytanie uważam że jest sens. :)

ocenił(a) film na 7

Zanim pójdziesz lepiej obejrz sobie poprzednie części i potem zastanów się czy warto ;)

ocenił(a) film na 8

Nie mysl o poprzednich czesciach po prostu idz i baw sie dobrze bo film dobry :)

Obejrzyj poprzednie cześci!!!

ocenił(a) film na 8

Ogarnij sobie tylko fabule poprzednich czesci i mlze obejrzyj MI4, a tak to idz bez zastanowienia bo film super, humoru tez nie brakuje. Nawiązań do poprzednich filmow jako tako nie ma, jedynie co to moze kilka takich drobnych,,ale nieistotnych i prawie niezauwazalnych.

Ja nie oglądałam żadnej z poprzednich części, ale i tak na piątkę się wybrałam i nie żałuję bo bawiłam się przednio :) Film warty obejrzenia, nie wiem czy jest powiązany z wcześniejszymi filmami, jeśli tak to ja tego zupełnie nie odczułam.

Byłem, zobaczyłem ale dupy mi nie urwał :) Więcej oczekiwałem od tej części, choć nie powiem całkiem spoko film ;] Zabrakło mi trochę "Impossible" w tej części ;] Ale polecam iść do kina bo dobrze się bawiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones