PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655048}
6,9 74 951
ocen
6,9 10 1 74951
6,9 23
oceny krytyków
Mission: Impossible Rogue Nation
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Rogue Nation

Z racji przesunięcia filmu o pół roku do przodu, wiadomo co z premierą filmu w naszym kraju. Albo gdzie takie info można otrzymać?

ocenił(a) film na 8
ElDuderino

Sprawa wygląda tak, że polska premiera jest przeważnie tydzień po premierze światowej - kinomaniacy muszą czekać na oficjalne polskie napisy. Jeśli zaś nie chcesz tak długo czekać to w necie powinien się pojawić z polskimi napisami dzień przed/po premierze światowej.

ocenił(a) film na 7
_aLEXander_

Tu wcale nie chodzi o tydzień. Napisy mogą zostać stworzone nawet miesiące wcześniej, jak tylko film jest ukończony - tak samo tworzone są dubbingi w innych krajach.

Tygodniowe opóźnienie często związane jest z tym, aby lepiej rozreklamować film - jeśli w USA stał się w pierwszy weekend hitem - w ten sposob można go reklamować wtedy w reszcie świata. Do ludzi dochodzą głosy i można liczyć na więcej kasy.

Natomiast często filmy w Polsce wychodzą tego samego dnia co w USA i tutaj nie chodzi wcale o tłumaczenie - chodzi o polskiego dystrybutora i jaki termin on uzna za dogodny. Póki co nadal nie ma żadnej informacji, mam nadzieję, że szybko coś postanowią.

ocenił(a) film na 8
ElDuderino

O tym nie myślałem i nie pomyślałem. Dzięki za ukazanie kolejnej strony. Miejmy nadzieję, że ukaże się jak najszybciej, prawdę powiedziawszy... nie mogę się doczekać. Pozdrawiam :)

ElDuderino

Według imdb polska premiera zapowiedziana jest na styczeń 2016, mam nadzieje że to tylko błąd.

ocenił(a) film na 7
morgoth_1973

tak była zapowiedziana przed przesunięciem filmu z grudnia na lipiec. Polska premiera filmu też zostanie przesunięta. Tak duży film nie będzie wypuszczony po pół roku, kiedy wszyscy już będą mogli go sobie ściągnąć w najwyższej jakości w domu. Pytanie tylko kiedy go wypuszczą?

ocenił(a) film na 8
ElDuderino

http://www.tylkohity.pl/filmy/mission-impossible-rogue-nation-16
7 sierpnia

ocenił(a) film na 10
morgoth_1973

Polska premiera jest 7 sierpnia.

ocenił(a) film na 7
matrix142

Super! dzięki za wieści... nie taka duża obsuwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones