PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828353}

Mistrz Z: W cieniu Ip Mana

Ye Wen Xi Lie Zhi Zhang Tian Zhi
6,5 728
ocen
6,5 10 1 728
Mistrz Z: W cieniu Ip Mana
powrót do forum filmu Mistrz Z: W cieniu Ip Mana

Spuścizna Ip Mana

ocenił(a) film na 8

Kto oglądał IP Mana na pewno się nie zawiedzie. Ten film jest o wiele bardziej brutalny w scenach, choć obrazów, jak z Piły IV tam nie uświadczymy to mogę zapewnić, że parę scen zrobi na Was wrażenie. Porównywanie tego filmu do Przyczajonego Tygrysa jest kompletnie nietrafne, bo w tym filmie nikt nie wymienia ciosów w powietrzu i nie walczą na gałęziach grubości palca przez około pół minuty, możemy znaleźć podobne sceny, bo faktycznie walczyć na rurkach ponad 3 m nad ziemią to przesada, ale w IP Manie też znajdziemy takie rzeczy, więc nie ma się czego doszukiwać na siłę, że to tańszczyzna, bo tak właśnie te filmy gatunkowo wyglądają... Wiadomo, że to jest wszystko wyreżyserowane i w prawdziwym świecie tak walki nie wyglądają.

ocenił(a) film na 6
shaolin0

Do "Ip-Manów" tej produkcji jednak dość daleko.
Bardziej brutalny? Bez przesady. Poziom "brutalności" jest na podobnym poziomie, co we wspomnianych filmach.
No i na koniec (odnośnie zdania otwierającego) - Ip-Many oglądałem, a jednak tym filmem jestem nieco zawiedziony. Historia bardzo sztampowa i powtarzalna.

ocenił(a) film na 8
kondor82

Bardziej mi chodziło w kwestii brutalności o fabułę, morderstw, narkotyki itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones