PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431015}

Mistrz

Redbelt
6,3 3 314
ocen
6,3 10 1 3314
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Pomyłka

ocenił(a) film na 1

Strasznie beznadziejny film. Końcówka filmu to jakies nieporozumienie. Amatorska gra, i
tytuł filmu do tego nie pasuje.

ocenił(a) film na 9
Pacios

Zobacz kto jest reżyserem tego filmu, zdaj sobie sprawę że to nie jest film z gatunku kina walki, a potem walnij się czymś mocnym w głowę...

siLk_2

To do wszystkich przedmówców!!!!!!

Filmu nie oglądałem, nie mam zdania na jego temat... jeszcze.
Ale jak tak czytam te wasze wypociny to wy wszyscy nie odbiegacie poziomem od tego jaki przypisujecie założycielowi tematu.
I wiekiem zapewne też. @:-)

Macie inne zdanie na temat filmu to nikt wam nie broni go przedstawiać... w innym temacie.
A oceny innych użytkowników forum zachowajcie dla siebie... jęzory na smycz.

PS
no może z tego co napisałem można wyłączyć ewerlasting bo w sumie wypowiedź w pełni do przyjęcia tyle tylko że bez sensu bo ocena czegokolwiek jest całkowicie subiektywna.

ocenił(a) film na 6
Pacios

to, że film nie przypadł Ci do gustu nie znaczy, że zasłużył na ocenę 1.

Pacios

twoj gust jest beznadziejny jak "Next", skad tyle malolatow-znafcow na tym portalu

grzes1962

To do wszystkich przedmówców!!!!!!

Filmu nie oglądałem, nie mam zdania na jego temat... jeszcze.
Ale jak tak czytam te wasze wypociny to wy wszyscy nie odbiegacie poziomem od tego jaki przypisujecie założycielowi tematu.
I wiekiem zapewne też. @:-)

Macie inne zdanie na temat filmu to nikt wam nie broni go przedstawiać... w innym temacie.
A oceny innych użytkowników forum zachowajcie dla siebie... jęzory na smycz.

PS
no może z tego co napisałem można wyłączyć ewerlasting bo w sumie wypowiedź w pełni do przyjęcia tyle tylko że bez sensu bo ocena czegokolwiek jest całkowicie subiektywna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

To do wszystkich przedmówców!!!!!!

Filmu nie oglądałem, nie mam zdania na jego temat... jeszcze.
Ale jak tak czytam te wasze wypociny to wy wszyscy nie odbiegacie poziomem od tego jaki przypisujecie założycielowi tematu.
I wiekiem zapewne też. @:-)

Macie inne zdanie na temat filmu to nikt wam nie broni go przedstawiać... w innym temacie.
A oceny innych użytkowników forum zachowajcie dla siebie... jęzory na smycz.

PS
no może z tego co napisałem można wyłączyć ewerlasting bo w sumie wypowiedź w pełni do przyjęcia tyle tylko że bez sensu bo ocena czegokolwiek jest całkowicie subiektywna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

Chciałem napisać, ze swoją wypowiedzią tylko potwierdziłeś to co ci napisałem wcześniej, ale jednak nie, myliłem się...

nie dostajesz poziomem nawet do pięt założycielowi tego tematu. Czarny Bękarcie jak sam siebie określasz. @:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

Twoje wypociny sa tylko jak miód na moje serce. @:-)
Chyba się domyślasz dlaczego.

Ciągnij tak dalej...

A na stałe pożegnasz się z tym forum. @:-)

Chyba że cię wcześniej krew zaleje albo udławisz się pianą którą toczysz z ust. @;-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

Zapamiętasz moje słowa...

nie znasz dnia ani godziny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones