PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431015}

Mistrz

Redbelt
6,3 3 315
ocen
6,3 10 1 3315
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Dlaczego?
Fabuła posiekana strasznie.
5/10

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

Zagadzam sie w 100%. Mogli by sobie darowac albo ten watek z zegarkiem, albo z fabryka, a dac troche wiecej konkretnych walk (finalowa walka zadna rewelacja jezeli chodzi o miodnosc i emocje). Lub lepiej dolozyc jakies 30 min, i sensownie wszystko poukladac. Film ogladalo sie bardzo przyjemnie, ale jednak pewien niedosyt zostaje. Jakis Extended Cut by sie przydal...

7/10

K2aeS

W ogóle nie zajarzyliscie o co chodzi w tym filmie, czy tylko udajecie??

mirog

przecież to nie mortal kombat.

dobry film.

jak ktoś pisał- życie to nie bajka

ocenił(a) film na 6
K2aeS

Jak to mogli sobie darowac? Ty ogladales w ogole ten film? Przeciez zegarek byl czescia planu. Fabryka katalizatorem dla żony.

I gdybys nie potrafil czytac to nie byl to film akcji tylko dramat.

Ja dalem 8/10. Bardzo dobry film, na pewno nie dla ludzi ktorzy sobie chca poogladac mordobicie.

Wojtek_dpo

Ciekaw jestem za geniusz dostał debilne punkty za gatunek "film akcji". Jestem za usunięciem tych punktów.

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

To nie jest film akcji w stylu mordobicie! Trudno o większa pomyłkę. Walka jest tutaj jak najbardziej drugorzędna. Więc dla tych, którzy szykują się na oglądanie niesamowitych walk, film będzie słaby. Moja ocena to 8/10 - mogło byc lepiej, gdyby nie zakończenie (nawiasem mówiąc finałową walkę D.Mamet mógł sobie darować) - brakuje mi jego klimatu z np. "Dom gry", gdzie była intrygująca gra z widzem (polecam!).

Wojtek_dpo

Świetny film, nie zdradził swoich zasad do końca. "Japończyk" zrozumiał, a dziadek z czerwonym pasem na końcu chyba wiedział, że walki są ustawione.

Jak łatwo się "sprzedać".

ocenił(a) film na 4
Wojtek_dpo

Fabuła nawet jest ok. próbuje być wielowątkowa i w ogóle. Mnie bardzie drażniła techniczna strona filmu, która jest zepsuta dość potężnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones