PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 028
ocen
4,4 10 1 49028
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Żenada

ocenił(a) film na 1

Brak mi słów. Oglądam i nie wierz ę. To jakiś koszmarny żart. Nie rozumiem tego. W ogóle branie się za kontynuację klasyków jest ryzykowne a w tym przypadku zostały przekroczone wszelkie granice. Film strasznie płytki, prymitywny i żenujący. Obrażający widza w każdej minucie. Czy ktoś nie pilnuje tego by takie rzeczy nie ujrzały światła dziennego? Profanacja klasyka jak i kina w ogóle. Pomyślałam że dokończę chociażby z ciekawości losów i fabuły. Nie dałam rady. Wyłączyłam po pół godzinie. No wstyd!

EliSol

mam dokładnie te same odczucia. Oglądam ten film na 4 raty. Przy pierwszej odpadłam po 26 minutach, ale próbowałam dalej. Potem jest dużo, dużo, duuużo gorzej. Z trudem dotrwałam prawie do końca, ale syfiastego disco polo i zachwalania Tuska czy "dobrej zmiany" to już nie zdzierżyłam

ocenił(a) film na 1
Sasayaki

haha.. czyli intuicja dobrze mi podpowiedziała by nie kończyć. No Tusk by mnie z pewnością dobił:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones