PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 993
oceny
4,4 10 1 48993
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

W przeciwieństwie do większości, jestem pozytywnie nastawiony do trzeciej części kultowego już "Kogla Mogla".
Nie spodziewam się arcydzieła, a liczę na lekką, przyjemną komedię która z czasem będzie leciała w tv wieczorami, na święta czy w niedzielę gdzie będę mógł ją obejrzeć z rodziną przy obiedzie.
Zobaczycie, ten film będzie dobry!

ocenił(a) film na 7
SimonCruz

Dla aktorów na pewno warto dać mu szansę. Wardejna prawie wogle w kinie nie widuję, Kasprzyk jest wulkanem energii, a Błęcka-Kolska jedną z najlepszych polskich aktorek! A reszta? Może się wpasują ;)

ocenił(a) film na 1
Laksandra

Serio? Błęcka-Kolska to najlepsza polska aktorka?! Drewno jakich mało!

SimonCruz

Też jestem pozytywnie nastawiony. :) Oczywiście nie będzie to już film w klimacie lat 80-tych, ale przypuszczam, że może być klimatem podobny do np. Rancza, którego akcja również dzieje się we współczesnej wsi. To czy będzie zabawny - możliwe. Ja w każdym razie już zacieram ręce, czekam na premierę, a jeśli będzie sukces, to na potencjalną kontynuację. :)

SimonCruz

A kiedy to stał się kultowy ? Bo filmy z lat 80-tych z klucza nie zostają kultowymi, tym bardziej przeciętne komedie.

ocenił(a) film na 7
piciu6

Zostają, tak jak Kogel-Mogel? Dlaczego - sentyment do tamtych czasów, do aktorów, do swoistej przaśności oraz ciepła i śmiechu jaki się wylewa z ekranu ;)

piciu6

Odpowiedź: dawno? "Przeciętna komedia" - to chyba widzieliśmy różne filmy - jak dla mnie obie części były ciekawe + miały znakomitych aktorów + niezłą muzykę + dobry scenariusz.

ocenił(a) film na 1
SimonCruz

Czemu dajesz ocenę filmowi, którego nie obejrzałes?

ocenił(a) film na 3
weranda2601

SimonCruz napisał o swoich oczekiwaniach wobec filmu na początku grudnie, w chwili, gdy nie można go było jeszcze oceniać (na tym portalu nie da się wystawić oceny filmu przed premierą, ale komentarz można). Potem obejrzał i wstawił swoją ocenę, która pojawiła się przy wcześniejszym komentarzu. Oczywiście mógł też ocenić bez obejrzenia, ale wtedy zapewne nie pisałby komentarza półtora miesiąca przed premierą, tylko tuż po.

ocenił(a) film na 7
Rosa_Blanca_2

Lepiej bym tego nie ujął.

weranda2601

Tez mnie to zastanawia...

ocenił(a) film na 2
SimonCruz

W przeciwieństwie do większości jesteś po prostu matołem.

ocenił(a) film na 7
pawulon1_2

Jak to się mówi, są ludzie i są taborety a Ty zdecydowanie zaliczasz się do tych drugich, zważywszy na to iż kierujesz w moją stronę niezbyt miłe komentarze, cabanie jeden :)

SimonCruz

I dajesz 7 przed seansem?!?

ocenił(a) film na 7
peterson78

Polecam się wczytać w komentarze wyżej, tam wszystko zostanie wyjaśnione. Pozdrawiam :)

SimonCruz

Niestety nie miałeś racji - ten film to porażka.

ocenił(a) film na 1
SimonCruz

To się przeliczysz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones