PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 028
ocen
4,4 10 1 49028
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Byłam dziś na seansie przedpremierowy. Powiem tak... Nie spodziewałam się powtórki z rozrywki, że będzie to film dorównujący poprzednim częściom, ale myślałam, że będzie chociaż minimalnie trzymał poziom dobrego humoru. To co oni od***bali to jest beszczeszczenie poprzednich części, beszczeszczenie postaci granej przez zmarłego już Dariusza Siatkowskiego i oczywiście co? Reklamy: Muszynianka, Brita, RMF FM i polityka... Ku*** człowiek idzie do kina żeby się wyluzować, "odmóżdżyć" od dnia codziennego, nie... Były śmieszne sceny owszem za udziałem aktorów grających Goździków, ale to była kropla w morzu tej beznadziejnej... produkcji filmowej, o ile można to produkcją filmową to nazwać. Od samego początku film naciągany, sztuczny, wszystko na siłę... Serio Kasia + Wolański? Serio? Mam wrażenie, że pani scenarzystka nie oglądała poprzednich części.

ocenił(a) film na 1
agajancy

Zgadzam się. Też dostrzegłam te, jakże subtelne, lokowania produktów. Ja zastanawiam się, jak się czuje teraz reżyser poprzednich dwóch części.... Czy musiał wyrazić zgodę na stworzenie trzeciej części? Nie rozumiem, jak aktorzy mogli się zgodzić, żeby po tylu latach wrócić i zniszczyć klasyk takim banałem.

ocenił(a) film na 1
agajancy

Łepkowska sama sobie strzela w stopę! Trudno uwierzyć, że to ona napisała dwie poprzednie części.I jeszcze gada w wywiadach, że najbardziej zależy jej na opinii "dawnych fanów" i że to "dobra, polska komedia w starym stylu". Serio?

ocenił(a) film na 1
Sitka89

Siatkowski się w grobie przewraca. To co oni zrobili z jego postacią... Mogli już go uśmiercić, a nie zrobili z niego zdrajcę, do tego ojca sk****syna którzy karze synowi hodować marihuanę... I gdzie sens tych pierwszych dwóch części, ta cała miłość Kasi & Pawła? Nie wiem jak obejrzę po raz setny poprzednie dwie części, mając na uwadze to co niby jest dalej. Żałuję że to obejrzałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones