PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 992
oceny
4,4 10 1 48992
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Fajnie!

ocenił(a) film na 7

Zwiastun zapowiada naprawdę śmieszną komedię :) Uśmiałam się :)

ocenił(a) film na 2
Rudamonia71

Ale tam nie było nic śmiesznego.

ocenił(a) film na 7
krzysztof7

ja się uśmiałam, rzecz gustu

ocenił(a) film na 2
Rudamonia71

raczej bezguścia

ocenił(a) film na 7
krzysztof7

poziom dyskusji 0.... zatem kropka

ocenił(a) film na 2
Rudamonia71

brak argumentów?

krzysztof7

to, że lubimy różne rzeczy, nie znaczy mamy prawo wprowadzać opresyjną narrację. zwykle nie oglądam komedii, ale ten film obejrzę, szczerze to stęskniłam się za bohaterami, może dlatego, że Kogel obejrzałam w życiu kilka dobrych razy.

ocenił(a) film na 4
krzysztof7

haha dales 8/10 - Wkręceni 2013 i jeszcze masz czelność pisac o czyimś "bezguściu" o ironio :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
krzysztof7

taaa, przypadek, przypadkiem to ty wogole masz móżg, chociaz mniejszy od kartofla, a teksty od wyper... to sobie mow do starej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
krzysztof7

hahha, przeciez ty sie wypowiadasz na poziomie 12 letniego dzieciaczka, z czym do ludzi, watpie, zebys kiedykolwiek wyprowadzil sie z domku gilu z nosa.
PS: jak juz chcesz mnie obrazic, to zrob to w bardziej wyrafinowany sposob, a nie takimi sucharami, a sorry, zapomnialem, ze masz jedno-cyfrowe IQ :D

Rudamonia71

Też się uśmiechnęłam pod nosem, zwłaszcza na widok Zakościelnego i Skrzyneckiej. Nie zdziwię się jeśli skradną film ;)

ocenił(a) film na 5
Alissses

Ja po obejrzeniu zwiastuna zastanawiam się czy nie zrezygnować z filmu

RadAvoy

a ja wręcz przeciwnie, w końcu coś bez niepotrzebnej spiny, dla mnie to dobra propozycja, żeby się oderwać od szarej rzeczywistości, przynajmniej mam takie wrażenie, ale do kina się wybiorę.

kartin_zet

Obejrzałem zwiastun. Trochę sucharów w dialogach jest. Nie będzie to Kac WAWA czy weekend ale... Zobaczymy.

RadAvoy

Sentyment do pierwszych części jest i to spory, więc jeśli mi się nie spodoba to martwić się tym będę po seansie ;)

Rudamonia71

Szkoda że gra tam Mucha. Mam nadzieję że niewiele jej tam. Do kogla mogla mam sentyment ale mnie niestety zwiastun nie zachęcił i nie rozśmieszył. Zazdroszczę takiego pozytywnego odbioru...

ocenił(a) film na 2
Rudamonia71

Mnie zwiastun nie rozbawił. Do kina się nie wybieram. Jak dla mnie jest zbyt duża przepaść pomiędzy poprzednimi częściami. Wiadomo- świat się zmienia. Ogólnie nie jestem fanem kontynuacji. Rzadko się udają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones