PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 986
ocen
4,4 10 1 48986
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Kompletnie nieśmieszne, scenariusz beznadziejny! Po co to było robić? Po co kręcić kontynuację kultowych filmów, kiedy nie ma się na to żadnego pomysłu. Czy przykłady Misia, Och Karol, Dyzmy, czy Alternatywy 4 nic nikogo nie nauczyły? Ludzie puknijcie się w puste łby i nie psujcie pamięci arcydzieł polskiego kina.

ocenił(a) film na 2
Prochowski3

Nie znasz się i zaniżasz celowym działaniem średnią. To się nazywa trolling filmwebowy!

ocenił(a) film na 1
krzysztof7

hahah dobre :D

ocenił(a) film na 1
krzysztof7

Jak mi się film nie podoba, to się nie znam i jestem trollem, tak? Oj, gdyby głupota mogła latać, to fruwałbyś niczym gołębica, kolego..., chociaż kolega to zbyt śmiałe określenie dla miłośnika kreskówek... Tak to jest niestety, gdy każdy może sobie pisać co chce i gdzie chce...

ocenił(a) film na 2
Prochowski3

chyba ty

ocenił(a) film na 1
krzysztof7

Nie wdawaj się w dyskusję z takim gówniarzem jak "z krzysztof7" . Ciebie nazywa trollem, a sam trolluje, aż huczy. Niektóre dzieci tak się zachowują i nic się nie da zrobić... Kiedyś można było dać w dupę, a teraz to wychowanie bezstresowe... i takie mamy efekty...

ocenił(a) film na 2
misiek_maciek_2

Dajesz ocenę 1 dzieciaku z liczbą 2 (ja 7) i wyzywasz od trolli. Sala ryła ze śmiechu. Myślisz że film na 1 dałby taki efekt? A teraz przeproś.

ocenił(a) film na 2
krzysztof7

Jeśli sala ryła ze śmiechu to musiałeś być w towarzystwie totalnych debili :/

ocenił(a) film na 2
gggggrzegorz

to że nie zrozumiałeś filmu nie upoważnia cię do odbierania go przez pryzmat swojej osoby

ocenił(a) film na 2
krzysztof7

hehehe ja pitolę, chyba jesteś po jednej albo dwóch flaszkach sądząc, że ktoś mógłby nie zrozumieć tego "dzieła" filmowego :)

ocenił(a) film na 2
krzysztof7

"sala ryczała ze śmiechu", nie wiedziałem, że gimnazjum organizowało szkolne wyjście na ten film ;)

ocenił(a) film na 2
corsa90

Ty w gimnazjum byłeś, to masz doświadczenie. Ja jestem trochę starszy.

krzysztof7

Nie znasz TAMTYCH czasów. Wtedy chodzilo o cos innego i jeśli oceniają to osoby z TAMTYCH czasów, to jest to OK (część 3 jest mega pociągnięta pod obecne czasy PIS - kobieta w domu, czyli tamte czasu). Co za g*wno.

ocenił(a) film na 2
Izis_4

ISIS nie znam, bo tak sobie założyłeś?

krzysztof7

Jeśli już, to założyłAŚ. Film obejrzałam dzisiaj i żyjąc w tamtych czasach, widząc TAMTĄ rzeczywistość, to jako KONTYJUACJA pewnej historii słabo to wyszlo. Bardzo słabo. Dlatego mam nadzieję, że Alternatywy 4 i inne podobne z tamtych czasów nie będę poddawane czasom współczesnym. Widocznie nie rozumiesz... ;-)

ocenił(a) film na 2
Izis_4

ale mnie nadal interesuje na jakiej podstawie założyłeś sobie, że Ja nie znam tamtych czasów. Fanaberia czy ogranicznik?

ocenił(a) film na 2
Izis_4

i co zatkało kakao

krzysztof7

Dlaczego od razu trolling. Po prostu mu się nie podobał. Dla mnie też przy 1 i 2-e się chowa

ocenił(a) film na 2
Prochowski3

Niestety z przykrością stwierdzam,iż film kompletnie nieudany,nie wiadomo czy to komedia romans czy co.Film ukręcony na siłę tylko po co? Żenada i jeszcze polityczne wstawki o "dobrej zmianie" po co to i na co??Porażka na całej linii,ni ładu ni składu......szkoda czasu na tego gniota

ocenił(a) film na 1
Prochowski3

W stu procentach popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones