PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 017
ocen
4,4 10 1 49017
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

obejrzałem w kulisach M jak miłość zwiastun i urywki z filmu.... tak jak się spodziewałem - łepkowska, lampka i inni robią z tego tandetną żenadę pokroju m jak miłość - jest to infantylne, żenujące, tak jak pozostałe głupkowate komedyjki typu och karol 2. oczywiście z drewnami aktorskimi typu roznerski czy rozbicki, którzy w KAŻDYM filmie, serialu, czymkolwiek gdzie są po prostu są, występują - oni nie "grają", bo nie potrafią. zawsze mają identyczne, głupkowate wyrazy twarzy, jedną miną - rozdziawione usta i minka spode łba a'la justin bieber oraz memłanie pod nosem... nie wiem czy oni są po szkołach aktorskich, ale to jest naprawdę dramat że takie szmiry są promowane, podczas gdy prawdziwi aktorzy klepią biedę w teatrach, bo ich do filmów nikt nie zaprasza... czy naprawdę tak nisko upadlismy jako spoleczenstwo ze idziemy na takie głupkowate filmy, dajemy ciezko zarobiona kase i jeszcze pozwalamy sie oglupiac i niszczyc nasz gust filmowy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones