PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 028
ocen
4,4 10 1 49028
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Nastawiony na miłe spędzenie wieczoru z niewyszukanym humorem sytuacyjnym od pierwszej sceny poczułem się zakłopotany. Na początek jednak kilka plusów: Skrzynecka, Rozbicki, Kasprzyk i Mucha, to największe plusy tego filmu i w moim zdaniem w tej kolejności. Jednakże przykro mi było patrzeć jak dobrzy aktorzy zostali wciągnięci w bezsensowne i udziwnione sytuacje. Sceny do tego stopnia beznadziejne, że kilka osób wyszło z kina w trakcie seansu przedpremierowego. Niski poziom filmu, żenujące poczucie humoru i zła obsada a w szczególności zrobienie ze skądinąd całkiem sympatycznej trójki pary z dziewiątką. Przykre były też zbliżenia twarzy, niewnoszące nic do sceny, a ujawniające problemy z cerą i uzębieniem fantastycznych aktorów. Wszyscy się zestarzejemy, ale to nie był film biograficzny tylko komedia. O fabule napisze tylko tyle, że o ile w poprzednich filmach wszystko trzymało się kupy tu pozostała tylko kupa. Po seansie zapisałem sobie nazwisko reżysera,tak na wszelki wypadek, bo życie krótkie jest przecież.

ocenił(a) film na 4
Jak66

Az tak zle? Mamę chciałam zabrać.

Monik79

Jeżeli chcesz sprawić mamie przyjemność zabierz ją na inny film, ten rozczaruje ją na 100%

Jak66

Film dla całej rodziny czy są jakieś nieodpowiednie sceny jak nagość, seks etc?

AgusKa1993666

Nie pamiętam żadnych scen nagości lub zbliżeń po za pocałunkami, natomiast jest szklany fallus lizany przez psa, rozmowy o punkcie G i dwie całujące się kobiety. Więc trudno mi określić czy jest odpowiedni dla Twojej rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones