PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 017
ocen
4,4 10 1 49017
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Tragedyja

ocenił(a) film na 1

Do kina wchodziłam z dużą dawką sentymentalnego optymizmu. Wychodziłam ze smutnym poczuciem, że zostałam oszukana. Tytuł jest za to prawdziwy- miszmasz bez komedii, bez kina, bez...niczego.

ocenił(a) film na 1
boz7

Miszmasz żenady i głupoty, innymi słowy. Szkoda (części) aktorów, szkoda widza, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 3
boz7

Zgadzam się.Film strasznie nudny i przewidywalny.

Przykladowo
Chłopak rzuca dziewczynę,potem przychodzi z nową do knajpy gdzie była jest kelnerką.Nowa laska prosi o kawę tylko bez mleka bo po przez to ma rewolucje żołądkowe. Wiadomo że za chwilę ta była zrobi im na złość i specjalnie zamówi kawę z mlekiem.Proste i logiczne a głupi ludzie w kinie się z tego śmieją...Humor ma być spontaniczny i nieprzewidywalny a tu jest wymoszony.

ocenił(a) film na 3
boz7

Oglądałem trailer, gdzie jak sądzę wkleja się najlepsze fragmenty filmu. Noo kiepsko to wygląda. Czytając opinie to widzę, że sobie film daruję.

ocenił(a) film na 3
boz7

Ten film jest po prostu słaby. Do pięt nie dorasta poprzednim częściom, które należą do klasyki polskiej komedii. Brak pomysłu na fabułę, żenujący scenariusz, humor kloaczny, niczym w hollywoodzkich gniotach. Po cholerę ci staruszkowie jarający zioło (to niby miało być śmieszne?) ?W pierwszej części i w "Galimatiasie" czuć swojskie klimaty, w "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" nie ma ich za grosz. Tylko aktorzy dają radę - bardzo dobra gra Aleksandry Hamkało, co mnie zaskoczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones