PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 037
ocen
4,4 10 1 49037
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Tu jest jakby spoko

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem tej burzy, która rozpętała się wokół filmu. Jak idzie się na taki film to chyba w celach czysto rozrywkowych. Humoru jest w filmie dużo (czasem wyższych, czasem niższych lotów), ale trzeba przyznać, że kino non stop się śmiało.

Jak wchodzi jakiś polski film do kin to u części osób automatycznie włącza się krytyka. Gdyby to był film zagraniczny np francuski, każdy patrzyłby na niego inaczej.

ocenił(a) film na 1
EterB

A jakieś argumenty, coś? :)

Sitka89

Nie trolluj, trollu.

ocenił(a) film na 1
kamilxxx09

cieszymy się, że tak siebie ładnie określasz, pozdro! :)

Sitka89

Sio trollu ;)

ocenił(a) film na 2
EterB

Czy ja wiem czy inaczej, oceniłbym ten słaby film dokładnie tak samo... Niezależnie czy jest polski czy francuski.

ocenił(a) film na 1
EterB

Ja bardzo lubię chodzić na polskie filmy, choćby ze względu na świetne aktorstwo. Nie wymagam też zbyt wiele od lekkich komedii, ale ten gniot przekracza wszelkie granice żenady - prostacki, nieśmieszny, z prymitywną agitacją polityczną i beznadziejnie napisanymi i zagranymi postaciami (parę wyjątków nie ratuje całości). W mojej ulubionej opisowej skali ocen daję najniższą: nie zbliżać się do kina.

EterB

Nope, ten film jest g#wnem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones