PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 026
ocen
4,4 10 1 49026
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Znacie albo posłalibyście linka do wszystkich albo chociaż części piosenek wykorzystanych w filmie? Nie było czasu na shazam

tk1096

Uniatowski Rusowicz "Szukaj mnie", Zalewski "Miłość, miłość". Jak przypomną mi się kolejne, to napiszę :)

Kk_93

a znacie tą reggae nutkę co leciała jak Marcin podlewał zioło na strychu? :)

izace92

kurcze, za bardzo nie kojarzę nawet słów i melodii piosenki z tego momentu:/

ocenił(a) film na 6
izace92

Ka.ce.Zet

ocenił(a) film na 1
bena113

Kacezet mistrz

tk1096

było jeszcze Bohema- Wilki:) a podczas biegania Agnieszki po Brzózkach na 98% leciało "Czego ona chce" Kacezet (ale to jeszcze do potwierdzenia) :)

tk1096

Jeszcze Andrzej Zaucha - Byłaś serca biciem (scena gdy Profesor Wolański stoi przed drzwiami uczelni)

tk1096

Cucurrucucú paloma

tk1096

Breakout - Pokoloruj moje sny (Marcin w stodole, kiedy patrzy czy nadaje się do robienia „interesów”), Mrozu - Jak nie my to kto (Marcin robi zakupy w Warszawie)

lonely1

Znasz może tytuł piosenki anglojęzycznej (rap) z momentu gdy mama Marcina podczas remontu pierwszy raz przychodzi do dyskoteki?

tk1096

Zna ktoś tytuł tej anglojęzycznej piosenki rap w momencie gdy Marcin remontuje dyskotekę i przychodzi jego mama?

ocenił(a) film na 5
tk1096

Był tez Krzysztof Zalewski - Miłość Miłość podczas sceny, gdy Agnieszka i Marcin byli w dyskotece

ocenił(a) film na 2
tk1096

Oceniłeś ten film na 9? Jesteś debilem czy płatnym trollem?

ocenił(a) film na 8
pawulon1_2

Jestem kimś kto ma własne zdanie i opinie. Natomiast ty musisz być zakompleksionym człowiekiem który myśli że tylko twoje zdanie i opinia coś znaczą. Zanim zaczniesz szukać znajomych w internecie i zaczepiać ich takimi ripostami pomyśl trzy razy bo dwa to za mało. Na opinie i ocenę składają się różne czynniki takie jak gra aktorska, muzyka czy chociażby prawidłowe ustawienie kamery. Ale widocznie twój mózg nie potrafi przekalkulować kilu informacji na raz. Twoje IQ oceniłbym zdecydowanie na 1 za twoje ograniczenia umysłowe i zakrzywiony światopogląd.

ocenił(a) film na 2
tk1096

Czyli odpowiedź nr dwa jest poprawna. No chyba że ktoś ci dyktuje te złożone zdania.

ocenił(a) film na 7
tk1096

Freeway - Money Makes the World Go Round

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones