PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 49 028
ocen
4,4 10 1 49028
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

jeżeli tylko tyle udało się z tego filmu wykroić na czele z sucharem o Gibraltarze to niedobrze będzie.

darekszkice

Zwiastun nie jest słaby, a jeszcze lepszy, jak dla mnie, jest teledysk do piosenki promującej film ;)

darekszkice

Mucha tam gra, to nie moze sie udac...

shivar

To samo pomyślałam !

darekszkice

ps. obejrzalem sobie ten zwiastun powtornie, oni nawet nie potrafia dobrze zmontowac scen, zeby wygladalo naturalnie (patrz scena w 1:55)

ocenił(a) film na 2
darekszkice

Taki odgrzewany kotlet nic dobrego nie przyniesie , czyli kolejna papka dla mało wymagających , szybka kasa dla producentów - wydoić ile się da , i to już chyba wszystko.
Ja kino sobie odpuszczę , poczekam na premierę tv , ale życzę wszystkim miłej zabawy i obyście się nie zawiedli.

ocenił(a) film na 2
Tow_stop_eran

Ja też odpuszczam. Zazwyczaj kontynuację nie wychodzą vide: "Och karol 2", "Sztos 2" i wiele innych.

ocenił(a) film na 1
darekszkice

Miałam dziś "szczęście" obejrzeć ten film - premiera w Złotych Tarasach. To miała być komedia. Udało mi się może dwa razy uśmiechnąć pod nosem. Jakoś nie zauważyłam, żeby sala pękała ze śmiechu, ani razu nikt się głośno nie zaśmiał... Niestety, totalny niewypał...

ocenił(a) film na 1
alligra

A jak role "starej ekipy"? Faktycznie pojawiają się epizodycznie, tak jak mówiła Kasprzyk w jakimś wywiadzie?

Właśnie przeglądam czy są jakieś recenzje i Twoja opinia jest kolejną, że jest to nieudana kontynuacja. Jedyne co chwalą to Skrzynecką...

ocenił(a) film na 1
Sitka89

Skrzynecka jest chyba rzeczywiście najlepsza, Bardzo lubię Ewę Kasprzyk, ale tu nie miała co grać, niestety.

ocenił(a) film na 2
darekszkice

Im bardziej go promują wciskając wszędzie zapowiedz, tym mniej mi się podoba.
Ostatnio oglądałam kolejną scenkę, gdzie aktualny Piotruś płacze za
Kasią w piersiach żony, i stwierdziłam że jest to pastiż, a nie komedia!
Zakościelny gra tu gorzej niż ówczesny mały Koterski :)

darekszkice

Zgadzam się. Po obejrzeniu tej zajawki odechciewa się iść do kina. Mam dylemat bo jak pójdę i uznam, że 3 część jest żenującą przyklejanką do kultowych poprzednich części to będzie mi zwyczajnie głupio, że dałem się naciąć na "sławnych przodków".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones