PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7781}
7,4 1 528
ocen
7,4 10 1 1528
Mleczna droga
powrót do forum filmu Mleczna droga

Mimo bardzo refleksyjnego charakteru, mnie najbardziej podoba się scena karmienia piersią. Biust zrobił na mnie piorunujące wrażenie! Polecam !

kaczor_78

hehe biust czasami robi takie wrazenie szczegolnie na chłopcach

ocenił(a) film na 7
ganz74

A ja, prócz biustu, zachwycałem się także zmysłowym i pociągającym głosem Kasi Figury. Jak się jednak okazuje, ów ponętny tembr dobiegający naszych uszu, jest efektem pracy strun głosowych pani Ewy Błaszczyk. Cóż, połączenie niezwykłej urody, oraz cudownego głosu, przydarzyć się może tylko u istoty nie z tego świata - np. u Śmierci.

dustman

A ja nie rozumiem po co sobie komplikowali sprawę podkładając ten głos skoro Kasi oryginalny jest o wiele seksowniejszy.

ocenił(a) film na 8
HlTMAN

to było właśnie genialne posunięcie Kondratiuka ! myślę, że chodziło o kontrast seksowności Figury z powagą, ale też i małą nutką powabu głosu Błaszczyk

użytkownik usunięty
dustman

K. Figura zachwyca w tym filmie. Niezwykle ponętna.

ocenił(a) film na 8

Bardzo :D

kaczor_78

Biust był zachwycający nie wiem kim jest ta kobieta nie ma jej nawet w obsadzie wymienionej, powiem tak chciałbym w jego wieku takiej rozkoszy zaznać!

ocenił(a) film na 9
Zajcevv

Właśnie też szukałem w obsadzie tej pani, a tu Zonk!
Ani słowa na jej temat. A pani przepiękna nie tylko
z powodu biustu! Nota bene: W obsadzie brakuje też
trzeciej z dziewczyn, które oglądał Benoit nad wodą.
Chyba ktoś tu nie umie zliczyć do trzech... :oP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones