PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618820}
3,4 2 370
ocen
3,4 10 1 2370
Mniam
powrót do forum filmu Mniam!

To jest film robiony przez schizofrenika dla schizofreników.
Fronczewski, Gessler - błagam państwa, podkładać głos pod coś TAKIEGO? To już naprawdę nie macie pieniędzy?
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem koncepcję, ale wydaje mi się, że w jednej ze scen główny bohater rozmawia z przywiązanymi do podłogi postaciami przeznaczonymi do zjedzenia w charakterze potraw w restauracji - tak zupełnie na poważnie, scena jakby żywcem z japońskiego obozu koncentracyjnego. Wydaje mi się, że już to wystarczyłoby, żeby ten film zdyskwalifikować. Dno pod absolutnie każdym względem, dziecko po pół godzinie chciało wyjść z kina. Poza tym należy sobie zadać pytanie: czego można się spodziewać, jeżeli współproducentem jest "Al Jazeera Children". Należy się tylko cieszyć, że pan Fronczewski i pani Gessler nie podłożyli głosu pod rybki, które wysadzały się w powietrze w sklepach akwarystycznych Nowego Jorku. Chociaż kto wie, MOŻE BĘDZIE SEQUEL???

użytkownik usunięty
krociech

schizofreników zostawiłabym w spokoju i zaryzykowałabym stwierdzenie, że to bajka dla NIKOGO - nie dość, że wynudziłam się jak mops, to jeszcze musiałam budzić podopiecznych (dzieci kilkuletnie i kilkunastoletnie).

krótko mówiąc (a raczej pisząc): fabuła beznadziejna, teksty wołają o pomstę do nieba, brak zdolności dubbingowych co niektórych po prostu... boli w uszy. dno i tona mułu. serdecznie nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones