PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120}

Mocne uderzenie

The Big Hit
6,0 2 741
ocen
6,0 10 1 2741
Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Mocne uderzenie

Co za duet..

ocenił(a) film na 8

reżyseria Kirk Wong scenariusz Ben Ramsey - temu drugiemu to brava za fantazje a temu pierwszemu ze zgodzil sie cos takiego nakrecic, najbardziej mnie zdziwilo ze 4 dobrych aktorow zagralo w tym filmie, poczucie humoru nie w moim stylu (jak dla mnie bardziej załosne), efekty i pomysly - przegiecie pały (no nie bojmy sie tego powiedziec tez żałosne), co prawda przyznam sie ze śmiałem sie podczas ogladania filmu ale tylko z glupoty jaka widzialem w tej produkcji, normalnie niektore sceny mnie rozbrajały np. z tym kurczakiem, tym kolesiem co uratował sie przed wybuchem i skoczył do bajorka i wiele innych ale zachecam do obejrzenia moze komus sie spodoba jak dla mnie nie moje rytmy kinowe..Oceniam na 8/10 za fantazje, glupote i za to ze grała tam jedna z moich ulubionych aktorek Christina.

ocenił(a) film na 9
andreww24

Ja dałem max, właśnie dlatego, że tylko przy tym filmie autentycznie płakałem ze śmiechu, chyba nawet nieraz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones