PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7794}

Modlitwa za konających

A Prayer for the Dying
7,1 2 382
oceny
7,1 10 1 2382
Modlitwa za konających
powrót do forum filmu Modlitwa za konających

ostatnia scena the best

ocenił(a) film na 6

ostatnia scena the best,chwila kiedy MR wisi na krzyzu trzymajac sie Chrystusa,naprawde genialna,polecam film z wzgledu chcoby na ta scenne,ogolnie film niczego sobie jak na tamte czasy choc i wtedy juz byle lepsze,ale i tak warto obejrzec

ocenił(a) film na 10
goly

zgadzam sie ogólnie cały film jest naprawde super!!! daje do myslenia!!! polecam!!!

ocenił(a) film na 8
goly

Film jest dobry a zakończenie czyni go bardzo dobrym. Stawia pytania a nie podaje odpowiedzi na widelcu. Motyw który podejmuje jest nieczęsto doceniany przez kino: religia, wiara, śmierć, oczyszczenie, nawrócenie- to dziś takie niemodne...
Jako kino sensacyjne też ok - bez fajerwerków, wiarygodnie. Do tego wątek romansowy - nie jest go za dużo, ale jest bardzo dobrze rozegrany. Film i do pomyślenia, i do wzruszenia i trochę trzymający w napięciu.
Mickey taki niechluj, normalnie miałam wrażenie że ta jego kurtka śmierdzi a on się zaraz do czegoś przylepi, a mimo wszystko zakochać się w nim można...Facet jest niesamowity, mało co w tym filmie mówi ale jego rola świetna.

Zastanawia mnie tlko dlaczego telewizja pokazuje albo jakieś gnioty, albo filmy nawet dobre, ale wałkowane w kółko, a tego filmu nie puści? Obejrzało go 400 osób na filmwebie więc nie sądzę że leciał więcej niż raz. Ja sama trafiłam na niego przypadkiem w internecie i się cieszę:-)

crazy daisy

to się qrna zdecyduj czy film jest doby czy bardzo dobry?

ocenił(a) film na 9
crazy daisy


crazydaisy na jakiej podstawie twierdzisz że wyglądał w tym filmie jak niechluj???wyglądał schludnie i normalnie.Miał nałożyć dresy i airmaxy ?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones