PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7808}

Mojżesz

Moses
6,7 728
ocen
6,7 10 1 728
Mojżesz
powrót do forum filmu Mojżesz

szukam filmów

ocenił(a) film na 6

Piszę pracę doktorską na temat kina ewangelicznego. Zgromadziłem już sporo filmów, ale nadal brakuje mi tych wymienionych poniżej. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

1. Dochodzenie (L’inchiesta / ang. The Inquiry) Włochy-RFN-Tunezja 1986, reż. Damiano Damiani (jest też wersja z 2006 roku - nie o tą chodzi)
2. Golgota (Golgotha) Francja 1935, reż. Julien Duvivier
3. I tak szli, i szli (Cammina, cammina / ang. Keep Walking) Włochy 1983, reż. Ermanno Olmi
4. Jezus z Seulu (Soul hwangje / ang. Seoul Jesus) Korea Południowa 1986, reż. Jang Sun-Woo
5. Misterium wiosenne (O acto da primavera / ang. Rite of Spring) Portugalia 1963, reż. Manoel de Oliveira
6. Ostatnia wieczerza (La ultima cena / ang. The Last Supper) Kuba 1976, reż. Tomas Gutierrez Alea
7. Paschalny spisek (The Passover Plot) USA-Izrael 1976, reż. Michael Campus
8. Poszukiwany Jezus (Cercasi Gesu / ang. Looking for Jesus) Włochy-Francja 1982, reż. Luigi Comencini
9. Siedzący po prawicy (Seduto alla sua destra / ang. Black Jesus) Włochy 1968, reż. Valerio Zurlini
10. Ten, który musi umrzeć (Celui qui doit mourir / ang. He Who Must Die) Francja-Włochy 1956, reż. Jules Dassin
11. Zakazany Chrystus (Il Cristo prohibito / ang. The Forbidden Christ) Włochy 1950, reż. Curzio Malaparte
12. Zjawa (Das Gespenst / ang. The Ghost) RFN 1982, reż. Herbert Achternbusch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones