PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520698}
7,2 29 302
oceny
7,2 10 1 29302
7,3 15
ocen krytyków
Moja łódź podwodna
powrót do forum filmu Moja łódź podwodna

Kolory

użytkownik usunięty

Może mi się wydaję ale wszyscy uczniowie byli ubrani na czarno. Tylko Chips był ubrany na biało a Jordana miała czerwony płaszcz. Przypadek czy
zamiar ? a jeśli zamiar to co miało to oznaczać ?

ocenił(a) film na 9

Zamiar, nigdy takie coś nie jest przypadkiem. Jeśli oglądałaś Breaking Bad to tam również główni bohaterowie mają przypisane kolory.

Co miały oznaczać? Cóż wg mnie (tak sobie tylko rozmyślam bo znawcą to nie jestem) uczniowie wszyscy byli na czarno, bo stanowili jedynie tło, Chips się wyróżniał nie tyle bielą co przede wszystkim zachowaniem, był taki..żywszy.

Jordana była na czerwono, bo..to wokół niej się wszystko kręciło..zresztą w ciekawostkach jest napisane że im lepiej Oliver ją poznaje tym więcej czerwieni pojawia się w jego ubiorze.
Granat Olivera-smutny ale jednak inny niż czarny kolor, nietypowy.
Jill ma żółty-spokojny kolor ale jednak bardziej energiczny od stonowanego i spokojnego brązowego Lloyada.

A czarny Graham jest po prostu czarnym charakterem.

Na pewno bardzo pomogłoby przeczytanie książki, ale myślę. że jakoś w tę stronę pasowało by iść.

Co do filmu, to bardzo ładny, lubię takie spokojne i stonowane dzieła.

ocenił(a) film na 9
Rossellinique

*oglądałeś
Wybacz, za późno sprawdziłam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones