PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787}
6,2 2 545
ocen
6,2 10 1 2545
Moja Angelika
powrót do forum filmu Moja Angelika
karamuczo

Nie mam zielonego pojęcia, też chciałbym wiedzieć, ale wg mnie jesli Marek uwalił kilku "burdelowych" gansterów to powinien dostać nagrodę a nie 25 lat więzienia. Odsiedział z tego 17 lat już (wg opisu filmu), chyba, że wyszedł wcześniej.

aliveinchains

Własnie tego nie rozumiem- w opisie filmu na FW jest napisane, ze dostal 25 lat, ale na koncu filmu jest informacja, ze dostal 6 lat.

ewawilk

opis dotyczył prawdziwej historii, którą inspirowany był film ;)

aliveinchains

Popieram... niestety w majestacie prawa jest aby karać ludzi którzy nie okazują skruchy- a takiej jak mniemam Marek nie okazał. Dodatkowo wymierzył sprawiedliwość na własną rękę- za co zapewne usłyszał stwierdzenie że powinien to zgłosić na policje i im zostawić wymierzanie sprawiedliwości. Tylko że w praktyce zanim policja zrobiłaby cokolwiek- zbiry zdążyłyby nawiać,porwać lub zabić Angelike i tyle byłoby ze "sprawiedliwości".

ocenił(a) film na 2
karamuczo

Nie wiem, ale wychodzi na to, że w filmie jest sporo przeinaczone.
"Dziewczyna udała, że zgadza się na powrót, miała tylko zorganizować pożegnalne spotkanie ze znajomymi. Ściągnęła mafijnych wysłanników do domu w podszczecińskim Pilchowie, a gdy byli już porządnie pijani, z pomocą Marka, przyjaciela koleżanki, zamordowała ich."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones