PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9 263
oceny
6,4 10 1 9263
5,0 8
ocen krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Nie oglądałam ok. 20 pierwszych min filmu i dlatego mam do Was pytanko: kim był Olo dla Igora?
(widzę że jest jakimś kurierem, który sobie popala i powoli się stacza, by zagłuszyć jakieś dawne
problemy… ?
natomiast dla głównego bohatera jest jego „wrogiem” i jedynym przyjacielem zarazem…?)

użytkownik usunięty
abriar

Olo byl kiedys przyjacielem Igora ,tylko ten przeruch... mu narzeczona , Olo sie stoczyl przez to i znienawidzil Igora.
Gdy Igor zachorowal i wiedzial ze czeka go smierc zdal sobie sprawe ze zle postapil i Olo byl jego jedynym przyjacielem ktorego moze prosic o ostatnia przysluge i na ktorym moze polegac .
Nie chcac zostawic wietnamki na lodzie oddaje wszystko Olowi w zamian za to ze zaopiekuje sie wietnamka i jej dzieckiem .

Tak ja to widze :P

Dziękuję za odpowiedź, to mi wiele wyjaśnia …

Jak dotąd kombinowałam sobie, że być może obaj byli bokserami, przeciwnikami na ringu i że jeden przyczynił się do "choroby" drugiego (bo tego czy to było pourazowe, czy rak też nie byłam pewna do póki nie poczytałam sobie na tym forum) ale teraz już wiem że nie :)

Także jeszcze raz wielkie dzięki, bo ogólnie film mi się podobał i tylko ten nieszczęsny przegapiony początek nie dawał mi spokoju

użytkownik usunięty
abriar

film tez mi sie podobal jednak jakosc pozostawia wiele do zyczenia ale lubos zagral znakomicie :) pasuje do takich rol ::)

użytkownik usunięty
abriar

twoje założenie było bezsensu

użytkownik usunięty
abriar

Olo byl kiedys przyjacielem Igora ,tylko ten przeruch... mu narzeczona , Olo sie stoczyl przez to i znienawidzil Igora.
Gdy Igor zachorowal i wiedzial ze czeka go smierc zdal sobie sprawe ze zle postapil i Olo byl jego jedynym przyjacielem ktorego moze prosic o ostatnia przysluge i na ktorym moze polegac .
Nie chcac zostawic wietnamki na lodzie oddaje wszystko Olowi w zamian za to ze zaopiekuje sie wietnamka i jej dzieckiem .

Tak ja to widze :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones