PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9 263
oceny
6,4 10 1 9263
5,0 8
ocen krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Zachwyciły mnie relacje bohaterów. Szczególnie zapadła mi w pamięć scena, w której Igor nie potrafi pocieszyć płaczącej dziewczyny. Powtarza tylko "Nie wolno Ci się denerwować", ale jest w tym tak bezradny i zagubiony, że to jest fantastyczne. Facet, który całe życie rozwiązywał problemy pięścią, nie radzi sobie z emocjami w związku, jest jak dziecko. Cudownie budują się między nimi emocje, uczucia i relacje. A Igor w końcu staje się mężczyzną odpowiedzialnym za drugiego człowieka i chce naprawić zło, które wyrządził.

krzemsylwia

zgadzam się z Tobą ja jak zobaczyłam ten film w zeszłym roku na dwójce w kocham kino to po prostu zakochałam się w Eryku zagrał rewelacyjnie!!1 wspaniały aktor !!! film bardzo dobry przedstawia prawdziwe życie

ocenił(a) film na 3
iwom85

@"film bardzo dobry przedstawia prawdziwe życie"
mam nadzieję, że w prawdziwym życiu nie ma aż takiego szowinizmu :)
Ona: "Cio jeśli urodzi się dziewczynka?"
On: "Bez przesady! Wypluj to!"

ocenił(a) film na 3
krzemsylwia

@ "zachwyciły mnie relacje bohaterów"
Na początku Igor traktuje Wietnamkę gorzej niż kurę nioskę, owszem potem to się powoli zmienia, ale dalej raczej dresiarskie "wstań/usiądź"

ocenił(a) film na 5
EK28

Widać, niektóre kobiety nie oczekują niczego ponad to.

ocenił(a) film na 2
EK28

Dokładnie, ten film jest żenujący... nie byłby, gdyby reżyser pozwolił nam zobaczyć bohatera z punktu widzenia Wietnamki, a nie sympatyzować z burakiem. Mam dość filmów o rasistach/seksistach, którymi mamy się ~tak bardzo wzruszać~ bo na koniec są odrobinę mniejszymi ścierwami.

ocenił(a) film na 2
krzemsylwia

Raczej żenujące, a nie fantastyczne..

ocenił(a) film na 8
krzemsylwia

też mnie to ujęło: twardy facet znający tylko prawo pięści nie potrafi okazać jakichkolwiek pozytywnych emocji...!

ocenił(a) film na 8
krzemsylwia

Zgadzam się. Ten film jest o tym, że nie rodzimy się z umiejętnością kochania, musimy się jej nauczyć. A raczej ktoś jej nas musi nauczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones