PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115176}

Moja matka woli kobiety

A mi madre le gustan las mujeres
6,5 495
ocen
6,5 10 1 495
Moja matka woli kobiety
powrót do forum filmu Moja matka woli kobiety

Ciekawy film!

ocenił(a) film na 9

Ciekawy film, przyjemnie się go ogląda. Po tytule można spodziewać się ciężkiego ambitnego kina (słyszałem o porównaniach Almondovara), a tu mamy dość śmieszną i niosącą dużo pozytywnej energii historyjkę (komedię obyczalową). Fakt, temat homoseksualności matki jest kluczowy, ale moim zdanem najważniejsze są przeżycia i odbiór powyższego przez córki. Każda widzi to przez pryzmat swojego życia, każda inaczej. Nawet skutecznie próbują rozdzielić matke i Czeszkę, ale dochodzą do wniosku że tylko krzywdzą matkę...
Czy nie daliście się przekonać że w takiej miłości nie ma nic złego?, że "moja matka woli kobiety" to brzmi tylko strasznie... ale gdyby to była wasza matka...

użytkownik usunięty
szuder

poczatkowo tytul wywolal u mnie grymas na twarzy... nie, o nie znowu jakas szmira. do czego posuna sie jeszcze ci tworcy sztuki??? ale namówiona przez znajomych poszlam do kina...i ku memu zaskoczeniu wyszlam z calkiem innym pogladem na sprawe!!! zgadzam sie z kolega -ja dalam sie przekonac ze taka milosc tez ma prawo istniec. jest inna ale dzieki temu filmowi zobaczylam ze tak naprawde to ma cechy zwyklej damsko-meskiej milosci, ze obecna jest w niej zazdrosc, cieplo, troska o druga osobe! nie wiem jak zareagowlabym na wiadomosc ze moja mama jest lesbijka, ale zapewne buntem, czyli podobnie do corek glownej bohaterki...chcialabym tylko ostatecznie, i tak jak one, umiec te milosc zrozumiec i zaakceptowac...wiem ze to moze byc bardzo trudne, ale dzieki temu filmowi wiem ze raczej mozliwe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones