PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7804}

Moja ulubiona pora roku

Ma saison préférée
6,9 634
oceny
6,9 10 1 634
Moja ulubiona pora roku
powrót do forum filmu Moja ulubiona pora roku

Jutro na Zone Europa

ocenił(a) film na 8

Jutro film emitowany będzie na kanale Zone Europa. Czy ktoś może mógłby nagrać? :) Albo wie, czy w najbliższym czasie będą może powtarzać?

qmili

Jest informacja że będzie 19-go.. Prośba o nagranie aktualna?

ocenił(a) film na 8
Argento251

Tak, prośba nadal jest aktualna :)

qmili

No więc mógłbym nagrać, ale nie wiem czy będziesz chciała – mam bardzo wolnego neta i tą drogą bym Ci filmu nie mógł przesłać. Mail, załadowanie go na jakąś stronkę, to wszystko odpada. Mógłbym jedynie wysłać Ci go tradycyjną Pocztą Polską, Twoja decyzja:)
Jeżeli tak będzie Ci pasować to mam pytanie.. Nagrywasz też filmy z telewizji? Jak tak to do jakich kanałów masz dostęp? Może byśmy się wtedy mogli po przyjacielsku wymienić, ja też mam dużo filmów na które poluję.. A właśnie takie, nagrane z telewizji głównie mnie interesują.. Przejrzałem Twoje „filmy które chcesz obejrzeć” i jestem pewien że też pomysł z wymianą przypadłby Ci do gustu bo wiele z nich posiadam:)

ocenił(a) film na 8
Argento251

W ostateczności może być i Pocztą Polską :) W celu omówienia szczegółów napisz do mnie na mejla: mili005@poczta.onet.pl

Niestety nie mam możliwości nagrywania z telewizji :/ Bardzo nad tym ubolewam, bo mimo iż mam dostęp do większej ilości kanałów, znaczna część interesujących mnie filmów "przechodzi mi koło nosa"... ;)

qmili

Ok, film się nagrywa.. Napisałem Ci wcześniej na priv - masz go tam u góry obok swojego nicka i przycisku "wyloguj się". Stamtąd też możesz mi odpisać:)

Argento251

masz ten film z lektorem? podzielisz się?

efka__

Niezbyt już to pamiętam.. qmili chyba się rozmyśliła więc go skasowałem, ale spytaj się jej jak chcesz, a nuż się mylę i wysłałem go jej..

ocenił(a) film na 8
Argento251

Niestety nie wysłałeś mi go. Jakoś tak wyszło, że chyba zapomniałam o prośbie i zdążyłeś go skasować ;) Swoją drogą potem go sobie sama nagrałam i nim obejrzałam, to padł mi dysk w dekoderze! Jak pech to pech.

qmili

no pech ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones