PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367641}

Moje córki

Daddy's Little Girls
6,7 3 931
ocen
6,7 10 1 3931
Moje córki
powrót do forum filmu Moje córki

a na filmwebie 11 ocen i ocena 8,91 :)
to warto oglądać czy nie ?
O_o

immanuel

Amerykanie widzieli juz sto tysiecy podobnych filmow i sa znudzeni-dlatego taka niska nota na imdb!!
Wiec nie radze sugerowac sie ta strona :)

rudaxxxmarta

Dziecko o czym Ty mówisz... Akurat w większości oceny z IMDB są adekwatne do poziomu jaki trzyma film, a w filmwebie jest wolna amerykanka.

Ten film to porażka na całej linii, gra aktorska (a raczej jej brak) tragedia, poza tym scenariusz, który bez problemu napisałby średnio pojęty uczeń gimnazjum z lepszym skutkiem... Nie piszę już o takich sprawach jak praca kamer czy osób od oświetlenia (chyba zapomnieli o zatrudnieniu takiej osoby)...

kamil_4

a co powiesz o jednym z twoich ulubionych filmów "Natura Contro" który ma baaardzo słabiutką ocenę na imdb? ;>

Teraz też uważasz że "w większości oceny z IMDB są adekwatne do poziomu jaki trzyma film" ??

Bo jeśli tak,to nie rozumiem dlaczego ten film znalazł się w twoich ulubionych

rudaxxxmarta

Natura Contro dla przeciętnego widza to film słaby, żeby nie powiedzieć tego dosadnie i jako taki nie oceniłbym go wyżej aniżeli 4/10. Jednak dla mnie jako dla fana gatunku cannibal movies patrzę na ten film z innej perspektywy. Poza tym film nie musi być dobry aby znaleźć się na mojej liście "ulubionych". W ulubionych mam również filmy, które uwielbiam dla jednej sceny czy jednego aktora a resztę uważam za średnią lub słabą. Filmy ulubione nie są w moim wypadku synonimem słowa "filmy oceniane na 10".

Wracając do meritum sprawy, IMDB ma naprawdę adekwatne oceny dla przeciętnego kinomana. Ja jestem fanem horrorów i często zawyżam ich oceny, z drugiej strony takie westerny czy kino z bollywood na wstępie ma u mnie -3 ocenę za sam gatunek jaki reprezentuje. Ale w filmach, które są dla mnie, że tak powiem neutralne mało jest ocen na IMDB, które znacząco by się różniły od moich własnych. Akurat film Daddy's Little Girls oceniłbym na nie więcej niż 3 (i to tylko ze względu na urodę pani adwokat ;-))

kamil_4

nie oglądałam tego filmu więc nie wiem :D
Ale twoja ocena filmu "3" mnie zadziwia,biorąc pod uwagę że nikt nikogo nie pożera :/

immanuel

Amerykanie widzieli juz sto tysiecy podobnych filmow i sa znudzeni-dlatego taka niska nota na imdb!!
Wiec nie radze sugerowac sie ta strona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones