PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181198}

Monachium

Munich
7,4 57 033
oceny
7,4 10 1 57033
6,8 19
ocen krytyków
Monachium
powrót do forum filmu Monachium

Podoba mi się zwiastun

ocenił(a) film na 8

Podoba mi się zwiastun , może troche zbyt taki melodramatyczny , ale to Spielberg , w końcu musi dać takie wątki. Ale jest dobry , fil chyba też będzie... ale pożyjemy zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
lihol

Po obejrzeniu zwiastunu podzielam zdanie wielu, ze film może osiągnąć sukces na Oscarowej gali. No i ta piękna muzyka Johna Williamsa (3

marczykowski

Oscary pewnie będą, ale zwiastun do mnie nie przemawia. Obejrzę film to się okaże czy Spielberg zrobił kolejny dobry film.

ocenił(a) film na 7
Albertino

słuchajcie,jak ściągam zwiastun ten drugi nie pierwszy to nie che działać,wyskakuje tylko jakiś napis w quick timie:(może chodzi tu ze trzeba nową wersje QT czy co no bo nieche wogule ruszyć,prosze o pomoc:)

czester

Do mnie ten zwiastun absolutnie nie przemówił.Jakiś taki sztuczny.Z całą pewnością jednak film ten zdobądzie całe mnóstwo Oskarów

ocenił(a) film na 7
Buka

słuchajcie,jak ściągam zwiastun ten drugi nie pierwszy to nie che działać,wyskakuje tylko jakiś napis w quick timie:(może chodzi tu ze trzeba nową wersje QT czy co no bo nieche wogule ruszyć,prosze o pomoc:)

ocenił(a) film na 7
Buka

słuchajcie,jak ściągam zwiastun ten drugi nie pierwszy to nie che działać,wyskakuje tylko jakiś napis w quick timie:(może chodzi tu ze trzeba nową wersje QT czy co no bo nieche wogule ruszyć,prosze o pomoc:)

czester

Ja mysle, zde masy Oscarów nie zdobędzie. Może to być czarny koń ale wątpię ;) Zbyt skromnie i nieoscarowo ten film wyglada, poza tym Spielberg nie chce go [uwaga!!!!] reklamować ;P Mnie się wydaje że będą nominacje, będzie pięknie - ale Oscarów brak, ewentualnie niewiele ;( Ale Spielberg już się dość nachapał ;)

Albertino

Ale oczywiście nie oszukujmy się, pewnie na Oscary czyha :) Pani Kathleen Kennedy nazywa obraz nie wiadomo jakim cudem, a i premiera ustawiona w takim najdogodniejszym momencie. Sam koniec roku, hmmm....

Albertino

mnie zwiastun, zbił z tropu, jak usłyszałem zajawkę tego filmu, ze monachium , olimpiada- to sobie pomyslalem-aha gites dramat zakładników, bedzie ciekawie, a tu chyba poprostu bedzie kino akcji a nie paradokumentalne dzieło, btw: to jest na faktach?

tak czy inaczej każdy film spielberga który ogladałem zawsze mi sie podobał wiec mimo ze myslalem ze bedzie o czyms zupelnie innym i tak go z checia obejze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones