PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181198}

Monachium

Munich
7,4 57 032
oceny
7,4 10 1 57032
6,8 19
ocen krytyków
Monachium
powrót do forum filmu Monachium

watkiem odbijania zakladnikow i juz mialem zmieniac kanal ale zostalem i nie zaluje. okazalo sie ze mozna zrobic dobry film z niezbyt ciekawego tematu. to potrafią tylko wielcy reżyserowie. 9/10

monaker

Sądzę, że stwierdzenie, że temat jest nieciekawy jest nie na miejscu...

ocenił(a) film na 9
monaker

Film jest bardzo dobry, to prawda dosyć długi ale ja przez ani jedną minute się nie nudziałem. :) Polecam

ocenił(a) film na 7
monaker

Mnie też się film bardzo podobał. Niestety miejscami odczuwałem odrazę do Żydów, którzy kreują się wszędzie na ofiary, a sami wcale lepsi nie byli.

I Jeszcze nie udolni w swych działaniach. I Choć wszystkich ludzi bardzo lubię(tzn. nie ma dla mnie znaczenia rasa, poglądy itd.) to jednak momentami bardziej mi żal było Palestyńczyków niż Żydów. I Choć potępiam to co zrobili w Monachium to notabene działania Mosadu nie były wcale lepsze. Zresztą wszędzie kreują Żydów na ofiary ... może czas spojrzeć na to z perspektywy Palestyńczyków? Żydzi tylko ciągle jadą na Hitlera, a często pod względem tego co robią nie są wcale lepsi. No ale to Naród Wybrany i mogą wszystko.

ocenił(a) film na 7
monaker

nieudolni* Przepraszam za błąd :)

I jeszcze raz mówię: NIE JESTEM ANTYSEMITĄ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones