PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181198}

Monachium

Munich
7,4 57 037
ocen
7,4 10 1 57037
6,8 19
ocen krytyków
Monachium
powrót do forum filmu Monachium

Rewelacja !

ocenił(a) film na 9

Pozycja tego filmu na top liście to pusty śmiech ! Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów dekady.Ostatni reweleacyny film Spielberga,to akurat smutne ale jednak. Oby coś jednak jeszcze nakręcił...

ocenił(a) film na 9
damek1690

Zgadzam się... film mocno niedoceniany. Spielbergowi wiele filmów wyszło, ale ten w szczególności... Steven pokazał, że potrafi zrobić solidne, nieefekciarskie i przede wszystkim dojrzałe kino. Po Indym jego najlepszy obraz!

damek1690

Przychylam się. Również zaliczany przeze mnie do lepszych ostatniej dekady. Chociaż wielu jeszcze nie widziałem. Rankingami nie ma się co sugerować. Ten film nie sprzyja dzisiejszym modom na pokazywanie sensacji/kryminału w kinie - jest utrzymany w fajnym klimacie szpiegowskich filmów lat.70, które osobiście bardzo sobie cenię :) Niestety napewno nie zafascynowani dzisiejsi małoletni fani. Monachium dla kogoś nudne, tak naprawdę od pierwszych scen trzyma w napięciu do końca niczym wzorowe dreszczowce :D
dodam dałem 9 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones