PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 460
ocen
7,3 10 1 90460
7,3 30
ocen krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

Menadżer a Trener..

ocenił(a) film na 9

Już myślałem że będzie to kolejny płytki film o tym jak trener pnie swoją drużynę do mistrzostwa. (Jak to w większości filmów o sporcie, najpierw jest ciężko, przegrywają mecze, potem zaczynają wygrywać i są najlepsi hura ). W tym filmie fajnie to zrealizowali że główną postacią jest nie trener a menadżer, co mnie ucieszyło...

Totalnie zaskoczyło mnie to że pokazano zmagania menadżera i skautów, a nie trenera i jego drużyny, Co bardzo się może spodobać widzowi!!

A Brad Pitt, szkoda że nie dostał żadnej nagrody za rolę. ;(

użytkownik usunięty
mysza003

Noo Brad Pitt powinien dostać Oscara za najlepszą rolę. Sam film jest jak dla mnie genialny - widziałem go z 6-7 razy i za każdym razem ogląda się rewelacyjnie te potyczki słowne, zmagania na argumenty i forsowanie przekonań. Na szczęście tak jak mówisz w tym filmie mamy akcję wewnątrz klubu, a nie zdarzenia na boisku i to jest świetne.

10/10 i jak dla mnie to jeden z lepszych filmów w historii a u mnie na pewno top3

ocenił(a) film na 9

No według mnie top 5 roli Pitta.

ocenił(a) film na 7
mysza003

Dokładnie - fajnie że głównym motywatorem zmian był manager, a nie trener. Tym bardziej, że ten akurat trener miał to gdzieś, a zaangażowanie na poziomie zerowym. Dobrze, że właściciel miał dużo zaufania do managera. Momentami bardzo chciałam, żeby Billy tego Arta w końcu wywalił na zbity pysk. gdyby nie jego zaangażowanie i wara w to co robi, nie osiągnęliby takiego sukcesu. A trener był strasznie irytującą postacią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones