PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 554
oceny
7,3 10 1 90554
7,3 30
ocen krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

Dobry porządny film wart obejrzenia. Głowy nie urywa ale jest ok. Chociaż nie interesuję się baseball-em przyjemnie się oglądało. Polecam

ocenił(a) film na 5
mprzywoski1983

czaję się na ten film już trochę ale nie mogę sie przełamać bo powiązanyt ze sportem ;] i już mi się wydaje że będzie badziewny hahaah
nie pamiętam dobrego filmu który miał coś wspólnego ze sportem :D

użytkownik usunięty
damian252

Ja też nie lubię sportowych filmów ale Moneyball absolutnie miażdży i dla mnie to jest Arcydzieło. Jest to jeden z tych filmów który dla widza za szybko się kończy i który ma się ochotę odpalić po końcowych literach jeszcze raz, i kolejny...

Dla mnie - nie zapominając o genialnym Rockym, czy bardzo dobrym Wściekłym Byku, Moneyball spokojnie można postawić obok tych tytułów - ja bym go umieścił nawet nad Wściekłym Bykiem na równi z pierwszą częściom Rockego czyli najwyżej jak tylko można;)

Naprawdę obejrzyj bo warto.

ocenił(a) film na 7
mprzywoski1983

Właśnie obejrzałam... dobre kino... ciekawa historia... i choć fanką futbolu czy w ogóle sportu nie jestem film mnie naprawdę zaciekawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones