PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 551
ocen
7,3 10 1 90551
7,3 30
ocen krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

porównania jakoś nie mogłem uniknąć oglądając:) a tak w ogóle całkiem fajny film, coś innego tak od du.y strony. ( tzn o lokalnym patriotyzmie klubowym ale nie od strony kibica) i o tym co ważne (nie tylko kesz) oraz jak to każdy wizjoner ma na początku przes...e i ciężko zmienić ludzkie myślenie. przekonywujące rolę i aktorstwo- statuetki może dla bohaterów nie ale nominacje zasłużone, dobrze sie ogląda.

użytkownik usunięty
everyman84

głupie porównanie, Jose Mourinho to trener a nie manager

ocenił(a) film na 7

nie wiem czy głupie do końca ale takie miałem skojarzenia i jak mi sie wydaje uzasadnione. a wynikało to z tego że:
-Jose i Pitt jak mniemam są mniej więcej w tym samym wieku.
- nie znam niuansów baseballu- ale kolego w czołowych ligach świata i zespołach w futbolu trener jest też absolutnie managerem.
- Mourinho podobnie przez swoje nieszablonowe metody i łamanie zastanych zasad futbolowych wprowadził rozwiązania które w jakiś sposób zmieniły futbol( z przeciętnym Porto zdobył wszystko a potem rozpoczął swoją międzynarodową karierę)
-metody przez niego wprowadzone są powszechnie wykorzystywane i obowiązują- kto sie nie stosuje jest dinozaurem.
- przez swoje sukcesy stał sie najbardziej pożądanym i opłacanym managierem piłkarskim świata.
podsumowując Pitt to taki trochę baseballowy Mourinho.
pozro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones