PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107974}
7,4 71 183
oceny
7,4 10 1 71183
6,4 18
ocen krytyków
Monster
powrót do forum filmu Monster

proponuje większości aktorek zakupić mleczko do demakjażu
a i spanie ze starymi prykami nie zaszkodzi:)

Nie jestem fanką tego filmu, ponieważ jest na swój sposób hagiografią mordercy, natomiast nie mozna powiedziec, ze Theron dostała oscara za charakteryzację i za "spanie z prykami". Proponuję obejrzeć filmy z prawdziwą Aileen Wournous - Charlize znakomicie wyłapała jej mimikę twarzy, gestykulację, sposób mówienia, patrzenia itp. Na tym polega aktorstwo, czyż nie?

użytkownik usunięty
Szarobure

Dobrzsze

Szarobure

Akademia Filmowa nie daje oskarów za piękne, doskonałe filmy i n ie siedzą tam debile oceniające filmy. Ta opinia to Twoje zdanie, aczkolwiek ja bym się nie ujawniała z takimi tekstami :/ śmieszne.

ocenił(a) film na 7
rosaria

Nie mówię, że Theron nie zasłużyła na oscara... Jednak ostatnio akademia nagrodziłą 12 years a slave, mimo że dwóch jurorów przyznało się do nie zapoznania się z filmem. Nie przeceniajmy ich.

ocenił(a) film na 9

Musisz być bardzo ograniczoną osobą pisząc takie dyrdymały, naprawdę. Z lekka mi Ciebie żal, ale tylko trochę, bo wiek nie chroni od głupoty więc może jeszcze zmądrzejesz na stare lata.
"spanie ze starymi prykami", z autopsji to wiesz, że tędy droga czy jak?

ocenił(a) film na 9

Film jest świetny. Jeśli ktoś myśli że zdobyć Oscara można przez to że się zmyło makijaż to szkoda w ogóle z taką osobą dyskutować. Przytyła do roli, chodziła w silikonowej masce z nakładkami na zęby, Zagrała fenomenalnie! Nie szło rozpoznać że to w ogóle Theron. Pierwszy film, w którym seryjnego morderce pokazano w dobrym świetle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones