PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107974}
7,4 71 183
oceny
7,4 10 1 71183
6,4 18
ocen krytyków
Monster
powrót do forum filmu Monster

pozytywny szok

ocenił(a) film na 8

Taka wersja Theron mnie nie pociąga :) kto by pomyślał, że pod skorupą takiego potwora, szkaradnicy kryje się taka seksbomba. Rola fenomenalna, wyłapany każdy szczegół w zachowaniu Aileen. Zastanawiam się jak Selby mogła być tak głupia i naiwna, żeby związać się z taka wariatką, przecież od razu chyba wyłapała, że jest z nią coś nie tak.

ocenił(a) film na 10
rafalniwa

Wg. mnie to była pusta, nastawiona tylko na zabawę dziewucha. Sama nie wiedziała czego chce.(ta Selby)

ocenił(a) film na 8
narayan1982

Dokladnie tak. Rozwalilo mnie jak odnosila sie do prostytucji,jakby w ogole jej w glowce nie switalo na czym to polega,jaki to syf. Moze w rozmowie ze swoja ciotka pokazala odrobine zrozumienia... Ale generalnie byla durna egoistka

ocenił(a) film na 9
rafalniwa

ładnie ją "przerobili" co ? :)
Po obejrzeniu weszłam na profil tej aktorki, nie mogłam uwierzyć że to ta sama osoba :)
Oskara powinna dostać .... charakteryzatorzy też ;)

ocenił(a) film na 8
Vanilia2905

Oscara dostała i zapisała się w annałach kinematografii, zwłaszcza kobiecej, jej rola powala.

ocenił(a) film na 9
rafalniwa

serio ? nawet nie wiedziałam ;)
no i bardzo dobrze, zasłużyła

ocenił(a) film na 8
Vanilia2905

Oscar faktycznie był jak najbardziej zasłużony. Znałam wcześniej Charlize T. z innych filmów, w których była "laską" i tu nie umiałam na początku się przyzwyczaić, że to jest ona. Wolałabym nawet nie wiedzieć. Zagrała świetnie.

rafalniwa

w filmie zrobili z niej dość znośna w odbiorze naiwna dziewuszkę która w 60 % była jej totalnym przeciwieństwem (ale to moze w obawie o jej anonimowość w końcu jeszcze zyje)

rafalniwa

Wybacz czepialskość, ale co ma do rzeczy (czyli roli Charlize) to, która wersja aktorki Cię pociąga? Nie każda kreacja aktorska musi kogoś podniecać, borze szumiący, kobiety nie są tylko obiektami seksualnymi. Takie wstępne uwagi do oceny zdolności wcielania się w określone postaci zawsze wprawiają mnie w lekkie zażenowanie. Theron to jedna z najlepszych aktorek swojego pokolenia, nie musi grac wyłącznie seksbomb, bez względu na to, jak się prezentuje na czerwonym dywanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones