PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694143}

Monstrum

Animal
3,8 2 928
ocen
3,8 10 1 2928
Monstrum
powrót do forum filmu Monstrum

Rewelacyjny film. Każdy ma swoje zdanie, wiadomo, ale ja uważam, że w takich horrorach gdzie występuje grupka ludzi, powinna być jedna osoba z takim charakterem jak Douglas. Trochę cynizmu w horrorze nie zaszkodzi, a nawet może to być ciekawe. Może Douglas ma nieco inne podejście niż pozostali, może czasem się z kimś pokłóci itp, ale on wprowadza coś nieoczekiwanego. Wprowadza coś co jest nieoczywiste, zaskakujące. Było kilka takich sytuacji, np. to, że zamknął drzwi przed nimi, albo, że zaatakował faceta gdy rozwiązali mu ręce itp - ja się tego nie spodziewałem. Były też inne sytuacje z tym związane. Gdyby nie Douglas to film raczej byłby trochę przewidywalny, nadal byłby dobry ale jednak byłby inny, a tak działo się więcej.
Moim zdaniem fajnie gdy w horrorach jest jedna osoba z takim charakterem jak Douglas, bo ta osoba wprowadza coś nieprzewidywalnego, więc dla mnie to dobrze.

Dałem 10/10 bo ogólnie cały film jest świetny. Jest dobra fabuła, jest potwór z lasu, jest klimat, ładna aktorka Elizabeth Gillies, bardzo dobrze się ogląda, film trzyma w napięciu do końca.  Polecam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones