PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694143}

Monstrum

Animal
3,8 2 928
ocen
3,8 10 1 2928
Monstrum
powrót do forum filmu Monstrum

Druga pozycja piątkowego podwójnego bloku kina potwornego Tv4 emitowana dziś o 22:05 po "Dark Haul". Mimo typowego schematu - grupka nastolatków, chata i potwór - osobiście zawsze chciałem obejrzeć ten film ze względu na ciekawy wygląd bestii, ale w Pulsie był emitowany wyłącznie dla sów i nietoperzy. Zapraszam wytrwałych do wspólnego oglądania i komentowania.

Osamboch_82

chciala udawac martwa nature

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Stwór załatwił Murzynkę tego się nie spodziewałem.

ocenił(a) film na 5

w sumie myslałem ze polegnie pierwsza...ale pewnie bali się posądzenia o rasizm

Valdoraptor23

Kurcze takiej rzezi nie podejrzewałem. Szkoda Murzynki

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

krzyczmy wszyscy... zdejmij koszulkę

ocenił(a) film na 5
skompy18

moze usłyszy

ocenił(a) film na 5
skompy18

heheh no pewnie lepiej by to zadziałało niż pocieranie się liśćmi :P

ocenił(a) film na 5
Osamboch_82

przynajmniej na niektórych widzów ;)

ocenił(a) film na 3
skompy18

przyłączam się do okrzyków sprawdzimy czy duża pojemność płuc pomoże w ucieczce

Valdoraptor23

ciezarna musiala chyba przezyc...

Valdoraptor23

WYPAD STĄD CHRUMCZAKU!

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

właśnie!! nie składałeś się na paliwo, a ma znów podrożeć!!

Valdoraptor23

btw, jakie to zarloczne... tyle miecha jeszcze swiezego i niezjedzonego i juz nastepne chce... zle maniery :P

Samarrita

Ups Pani Chrumczakowa chyba nie była zachwycona tym mindblowem męża :D

Valdoraptor23

pewnie mu wyrzucala, ze znowu zarl na miescie... a dopiero potem ogarnela, ze tym razem to nie kac :D

ocenił(a) film na 5
Samarrita

hehe podejrzewała ostrego kebsa :P

Osamboch_82

nigdy nie wiadomo, kiedy gastrofaza zaatakuje xD

Samarrita

"Nie krzycz kochanie, łeb mi pęka..."

Valdoraptor23

"no nie da sie ukryc, Skarbie" :D

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

No nie chrumczak skończył jak Szeryf Hoyt.

Ale sprytnie zaanonsowali drugą część ;)

i ta ostatnia scena miedzy napisami, tyle wnoszaca xD

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Brat chrumczaka będzie brał odwet, będzie Czas Zemsty Chrumczakowej :D

ocenił(a) film na 5

Monstrum 2, Zemsta Chrumczakowej :P

użytkownik usunięty
Osamboch_82

Dokładnie.

Osamboch_82

w takich chwilach wszyscy jestesmy chrumczakami xD

Valdoraptor23

Haha jaki Chrumk-scare na koniec ;D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

no i będzie kolejna część. Mhm odgłos końcowy przypominał mi motocros

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Jutro powtórka :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

No nic drodzy Państwo. Kolorowych wszystkim i uważajcie na chrumczaki w razie czego wysypcie ziemniaki pod łóżkiem.

ocenił(a) film na 5
awwesoly

pierdziele ja śpie w aucie, skoro tylko tak można załatwić Chrumczaka...

ocenił(a) film na 3
Osamboch_82

Mam nadzieje że nie cabrio :)

awwesoly

Dzięki wszystkim za komentarze i wytrwałość do samego chrumkońca ;D Ode mnie 6/10, głównie za świetne kostiumy stworów i kilka zaskakujących scen. Wolałbym żeby Murzynka przeżyła, brunetka była dla mnie z grubsza tłem i nagle wyskoczyła na pierwszy plan. Dobrej nocy :)

Valdoraptor23

bo jej bylo dwa razy wiecej jednak :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

zgadza się - liczy się m2

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Do następnego ;)
jak widać ciąża wygrywa nawet z Chrumczakiem
trzeba powiadomić Pis aby mogli to dopisać jako kolejny powód przeciw całkowitemu zakazowi aborcji...

ocenił(a) film na 5
skompy18

nic z tego pisowcy mogli by użyc tego filmu jako dowodu na potwierdzenie slusznosci projektu ich genialnej ustawy :P

Ode mnie też mocne 5 i życzę wszystkich kolorowych Snów i Chromkoluchy pod poduchy :P

Valdoraptor23

Dobrej nocy. Ode mnie 5/10

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Dobranoc wszystkim ode mnie 5/10 śmierć Murzynki nie była do końca zła, przynajmniej nie było schematycznie, było gore, ciekawy stwór i nie najgorszy klimat dla mnie było nawet w sam raz choć twórcy mogli więcej z niego wycisnąć.

Valdoraptor23

To ja Ataki, moja koleżanka Eleonora pisała do Ciebie prywatną wiadomość w którym kazałem jej Cię poinformować że wróciłem na Filmweb. Musisz ze mną przyjacielu pogadać prywatnie, jeżeli nie wierzysz że to ja tylko ktoś się podemnie podaje zapytaj Eleonory ona Ci wszystko wyjaśni, pomaga mi odzyskać moje konto Ataki i cały czas mnie wspiera i pomaga mi Ciebie też proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić na dowód że chodzi o moje konto daje linki do kogo pisałem http://www.filmweb.pl/user/Oro/blog/560386-MODERACJA?commentsPage=57#komentarze
http://www.filmweb.pl/user/Wizarrd/blog/430278-Weryfikacja?commentsPage=16
nie było mnie długo na Filmweb więc nie wiem co się tu dzieje jak coś to pisz prywatnie wszystko Ci wyjaśnię bo to nie jest miejsce na takie rozmowy.

Valdoraptor23

Moje konto Vito210 zostało zablokowane jak pisałem do redakcji@filmweb.pl w sprawie konta Ataki, pisałem do redakcji@filmweb.pl i pomoc@filmweb.pl ale nie otrzymałem w tej sprawie żadnych informacji. Dałem sobie w związku z tym na jakiś czas spokój z Filwebem. Na dowód że to naprawdę ja to pisałeś do mnie na koncie Vito o grach bodajże i filmach.

Valdoraptor23

Sorry że tak piszę ciągle ale właśnie się dowiedziałem że nie odzyskam już konta Ataki, pisałem w jego sprawie do konkretnej osoby i koniec, nie mam konta nie wiem co mam robić za co ta blokada, pewnie przez tego trolla co mi na skrzynkę wlazł i w ogóle jestem załamany nie wiem czy opłaca mi się prowadzić to konto usunę je jak tylko usuną konto Ataki. Fajnie się do Ciebie Valdo na koncie Ataki pisało, trzymaj się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones