PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694143}

Monstrum

Animal
3,8 2 928
ocen
3,8 10 1 2928
Monstrum
powrót do forum filmu Monstrum

Dialogi niesłyszalne! Natomiast wszystkie inne dźwięki w tle: muzyka, odgłosy, hałasy- nagłośnione do tego stopnia, że zagłuszają całą resztę! Już od jakiegoś czasu obserwuje w filmach "trend" na takie nagłośnienie odgłosów tła, ale twórcy tej produkcji przeszli samych siebie! Tego po prostu nie da się oglądać! Siedzę z pilotem w dłoni i podgłaśniam kiedy są dialogi aktorów- po czym muszę raptownie ściszyć kiedy zaczyna się "ryk" z głośników w postaci odgłosów trzaśnięcia, uderzenia, czy muzyki, Zrezygnowałam po krótkim czasie. Nie do strawienia nerwowo....

Brzozka1

Ja oglądałem w 5.1 i tego efektu nie było (dodatkowo miałem ustawiony Audyssey Dynamic EQ na light, więc było przyzwoicie, efekty tła, dialogi i muzyka były zbalansowane. Nawet nie musiałem podbijać centralnego, no ale gdy ogląda się w gówn1anym stereo ze stron typu zalukaj, to nie ma się co dziwić.

miloszgilga

Nie oglądam z żadnego "zalukaj", a już tym bardziej nie oglądam żadnych piratów.

Brzozka1

No to źle skonfigurowane głośniki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones