PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694143}

Monstrum

Animal
3,8 2 928
ocen
3,8 10 1 2928
Monstrum
powrót do forum filmu Monstrum

Robią coraz gorsze horrory, które wołają o pomstę do nieba. Do tego ten sam schemat
powtarzający się od x czasu: grupa przyjaciół pojawia się gdzieś w chatce, gdzie ni stąd ni
zowąd zaczyna na nich coś polować. Oczywiście wszyscy giną prócz jednej osoby
(najczęściej ładna dziewczyna) której udaje się w końcu przechytrzyć mordercze dziwo,
mimo że w grupie nikt nie był w stanie tak zrobić. Oczywiście nie wspomnie już o samych
bohaterach, a mianowicie: koksu z seksowną laską, chłopak podkochujący się w głównej
bohaterce, dziewczyna która przeżywa koszmar (główna bohaterka), najczęściej jest po
rozstaniu lubjkimś innym traumatycznym przeżyciu np. dostała dwójkę z matematyki i ojciec
się na nią wścieknie no i oczywiście do tego jakiś śmieszek, osoba która albo jest nerdem i
chciałby w końcu pobzykać (jakie to smutne, że umrze jako prawiczek), albo jest jakimś
szkolnym ćpunem mającym cały zasób trawki lub alkoholu, którymi się oczywiście uwielbia
raczyć... Żałosne są te pomysły na horror...
(Proszę wybaczyć pisownie, wszak jestem strasznie oburzony i swój gniew musiałem z
siebie wyrzucić)
P.S.A ten film to już gwóźdź do trumny...

adameczek1314

Nie ma co wybaczać, jesteś bohaterem!
Uratowałeś mi 700mb downloadu i 1,5 godziny życia

ocenił(a) film na 1
Jabiel

Chociaż tyle dobrego mogłem zrobić ;)

Jabiel

dla mnie z jakieś 5 gb albo więcej, bo poniżej oglądają tylko masochiści lub ludzie, którzy mają pecha :/

adameczek1314

Tak przypuszczałem że to totalny chłam. Dzięki!

adameczek1314

Trafiłeś w samo sedno Panie Adameczek! Lepiej bym sam tego nie opisał.

ocenił(a) film na 2
adameczek1314

Taki horror hamburgerlandu :P
Polecam zgłębić się w horrory z innych miejsc.

Dealric

To poleć kilka tytułów ;)

ocenił(a) film na 1
Mr_Fett

Ostatnio umarłem ze strachu oglądając Obecność. Jeśli nie widziałeś, to polecam ;)

adameczek1314

Zaiste dobry to film, też już widziałem. Podobnież jak dwie części "Naznaczonego" :)

ocenił(a) film na 2
Mr_Fett

Od początku 21 wieku daleki wschód przoduje w tworzeniu horroru.
Nawet nie będę rzucać tytułami, bo w porównaniu z amerykańskimi większość jest wręcz świetna.

Dealric

czy ja wiem... może i mają niektóre fajne, tak jak Hiszpanie i "JuEsEje"...

ocenił(a) film na 6
adameczek1314

bez przesady. jak na to co dzisiaj robią to jest całkiem poprawny. chyba złych horrorów nie widziałeś. jeśli lubisz horrory to powinieneś wiedzieć że pewne schematy są nieśmiertelne. zginą dopiero jak się ludziom przestaną podobać co nie nastąpi(przynajmniej nie nastąpi wkrótce :) )

ocenił(a) film na 1
uFGoogle

Wiesz, widziałem lepsze horrory z przedstawionym schematem, ale ten film bije na głowę wszystko co absurdalne i głupie w tego typu produkcjach...

uFGoogle

Nie miałabym nic przeciwko, gdyby w jakimś horrorze wszyscy głowni bohaterowie przeżyli ;) Byłaby w końcu jakaś odmiana.

adameczek1314

Ten film jest tak glupi, ze naprade dziwie sie , ze w ogole chce mi sie tutaj napisac cokolwiek. Gdzie przez caly film byla ta puszka z gazem, ktora potrafila powalic wielkiego niedzwiedzia ? Takie durne luki w scenariuszu, drewniane aktorstwo , przy ktorym " moda na sukces" to jak dzielo Bergmana. Dowjka kolesi nie moze dostac sie do domu bo imbecyl zablokowal drzwi i nie chce ich wpuscic a 3 tempe dziunie gapia sie jak idiotki zamiast zbarac sie za imbecyla. Prosze scenarzystow nie robic kurna z nas idiotow! Dno i nic wiecej!

BRADFORD

Idiotą najwyraźniej jesteś Ty skoro dziwią cię takie rzeczy 'Dowjka kolesi nie moze dostac sie do domu bo imbecyl zablokowal drzwi i nie chce ich wpuscic a 3 tempe dziunie gapia sie jak idiotki zamiast zbarac sie za imbecyla'

Po takim fragmencie widać, że nawet ten film przewyższa cię intelektualnie. Brać się za niego? Tzn co konkretnie mogą zrobić 3 laski wielkiemu wysportowanemu murzynowi z gaz rurką? Chyba co najwyżej, nomen omen - laskę.

'drewniane aktorstwo , przy ktorym " moda na sukces" to jak dzielo Bergmana.'

Super! Kolejny akademicki profesor aktorstwa, który aby określić jego poziom zestawia dwie skrajności. Myślał, myślał i wymyślił Bergmana, dorzucił 'Modę na Sukces' i ekspertyza gotowa!

ocenił(a) film na 8
adameczek1314

Powiem szczerze obejrzałem ten film tylko i wyłącznie ze względu na dwie główne aktorki:Elizabeth Gillies i Keke Palmer ponieważ je lubię.Oglądałem lepsze horrory ale nie narzekam mi się nawet podobał...:)

ocenił(a) film na 6
adameczek1314

nie totalna kpina, tylko slasher - taka konwencja, w nich nic się nie zmienia, no prócz: Dom w głębi lasu - świetny i wnosi dużo nowego. A powyższy, przynajmniej miał przyzwoite wykonanie, montaż, aktorów ogarniętych, a po fabule filmu zaczynającego się: grupa znajomych/przyjaciół/kolegów/studentów wyrusza na wyprawę życia do lasu/w góry/na plaże ...do sklepu :) niczego innego nie można się spodziewać.

adameczek1314

podpisałem nie pod tym postem ;) sorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones