PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32296}

Monsunowe wesele

Monsoon Wedding
7,3 4 536
ocen
7,3 10 1 4536
7,0 3
oceny krytyków
Monsunowe wesele
powrót do forum filmu Monsunowe wesele

Wolę polskie Wesele

ocenił(a) film na 7

Niestety rozczarowanie. Oczekiwałem czegoś naprawde elektryzującego, bardziej klimatycznego. Wszystko piękne: aktorzy, stroje, kwiaty, wesele, a jednak czuć niedosyt. Muzyka zalicza się do tych, ktore ładnie współgrają z obrazem, jednak po zakończeniu projekcji ulatują z głowy równie szybko jak się w niej znalazły. Oprawa muzyczna przyczynia się też po części do zniszczenia mojego wyobraźenia na temat Indii, ale może to ja jestem zacofany? Szkoda również, że w indyjskim filmie mówiono po angielsku - ciekawie to wyglądało przy nominacjach do oscara: film nieagnlojęzyczny. Wtórność da się też zauważyć w scenariuszu opowiadającym o wyjątkowo silnych więzach rodzinnych i o wielu aspektach oraz ewolucjach miłości. Mamy więc rozkwitające uczucie pary młodej, wzajemna oziębłość rodziców panny młodej, miłość ojca do córek i syna, nieszczęśliwa miłość do zamężnego pana itp. Wszystko zostało podana w bardzo przystępnej formie...szkoda, a moglo być lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones