PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462543}

Open City

Moo-bang-bi Do-si
6,8 54
oceny
6,8 10 1 54

Moo bang bi Do si
powrót do forum filmu Moo-bang-bi Do-si

Czy ktoś golądał ?? Chyba tak skoro są dwie oceny i to po 10. Proszę o jakiś opis. THX

Rosomake

ja to widzilem dla samej aktorki ktora grala przedtem w a moment to remember classic i art of seduction sredni

ocenił(a) film na 3
Rosomake

Film jest o gangu kieszonkowców i policjancie, który chce się z nimi rozprawić, bo jego matka trafiła przez to do więzienia i zostawiła rodzinę na 20 lat. Naprawdę nic specjalnego. Warto tylko dla głównej aktorki!

użytkownik usunięty
ajecian

Ma ktoś namiar na polskie napisy? Byłbym wdzięczny za link.

Film mam od chyba miecha ale nie oglądałem bo również poszukuję polskich napisów do wersji 2CD.

ocenił(a) film na 9
Rosomake

świetny film. mnie się bardzo podobał.
polecam 9/10

użytkownik usunięty
Rosomake

"Czy ktoś golądał ?"
...po 4 latach...
"golądałem" Film opowiada o kieszonkowcach, których rozpracowuje koreańska policja. Panie są piękne a panowie przystojni (przynajmniej w głównych rolach). Film plastikowy i sztuczny jak reklama proszku do prania. Fabuła - flaki z olejem. Akcja - wymachiwanie nożami, pałkami, rakietami tenisowymi itp.mi - ale większość filmu trajkoczą o niczym, czasem piją i dają z liścia. Ot typowy koreański kicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones